World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Bota E Whoreecraft: rishikuar plotësisht

Siç jam i sigurt që pa dyshim jeni të vetëdijshëm, Wow Classic filloi në gjysmën e dytë të vitit 2019 dhe ka qenë një sukses i madh. Që atëherë, ne kemi vërejtur një rritje të madhe të numrit të njerëzve që kërkojnë lojëra në lidhje me ekskluzivitetin World of Warcraft. Sot, unë do të flas me ju për një portal të veçantë që shkon me emrin Bota E Whoreecraft. Siç mund ta merrni me mend vetëm nga titulli, kjo është një parodi XXX që përqendrohet në estetikën dhe lojën E WoW, por me një kthesë frutash. Pra, nëse ju jeni të sëmurë për të shkuar Në Goldshire Inn për disa roleplay çuditshëm erotik dhe duan disa materiale më të drejtpërdrejtë, kjo shumë mirë mund të jetë vendi për ju! Continue reading për një analizë të plotë të Asaj Që Bota E Whoreecraft ka për të ofruar: ne do ta zbërthejmë këtë dhe do t'ju japim historinë e plotë.

Duke filluar Nga Bota E Kurvërisë

Nëse klikoni në lidhjen që kemi siguruar për të parë World of Whoreecraft, do t'ju kërkohet menjëherë të zgjidhni gjininë e karakterit tuaj. Ju mund të shkoni me meshkuj ose femra, por mos u shqetësoni shumë për këtë zgjedhje, pasi gjithmonë mund ta ndryshoni atë në një datë të mëvonshme. Bota E Whoreecraft ju lejon të keni shumë karaktere gjithashtu, kështu që nëse doni të luani si një garë ose klasë tjetër, mund të shkoni përpara dhe të bëni pikërisht atë. Meqenëse jam djalë, kuptova se opsioni' mashkull ' ishte më i miri për mua! Më pas do t'ju shfaqet një koleksion i karaktereve të ndryshëm të luajtshëm që janë paravendosur, megjithëse nëse nuk ju pëlqen asgjë që shihni këtu, mos ngurroni të personalizoni bazuar në mjetet e ndryshme në dispozicion për ju. Ajo që më pëlqen shumë Në Lidhje Me World of Whoreecraft është se ju nuk jeni të kyçur në asnjë lloj karakteri – ju mund të luani dhe të luani për aq kohë sa dëshironi, duke ndryshuar gjëra të tilla si lartësia, ngjyra e flokëve, tiparet e fytyrës etj. Unë jam një tifoz i madh i kësaj qasjeje dhe me të vërtetë ju ndihmon ta bëni përvojën tuaj.

Pasi të keni mbaruar vendosjen e karakterit tuaj, do të pjelleni në botë. Ajo që është interesante është se në varësi të asaj që keni zgjedhur, vendndodhja juaj fillestare do të ndryshojë – ashtu si Në World of Warcraft! Unë do të jem i sinqertë: unë nuk e kam luajtur këtë lojë për disa vite, por jam shumë i sigurt se dizajni i përgjithshëm dhe estetika e tokës është e ngjashme me atë që pashë gjatë ditës. E vetmja gjë që është mjaft e ndryshme është paraqitja dhe dizajni i ndërfaqes – unë jam gjithashtu shumë i sigurt që as këtu nuk keni aftësi shtesë! Na vjen keq për të gjithë nerds atje që duan të kollitem versionet e Tyre Të Botës Së Whoreecraft: kjo ndoshta nuk do të ndodhë. Nuk Ka Mods Vdekjeprurëse Boss për kur një vajzë është gati për shiringë!

Duke luajtur Botën E Whoreecraft për herë të parë

Gameplay këtu është mjaft argëtuese-është gjithashtu shumë në stilin e lëshimit Origjinal Të WoW. Ju do të jeni duke bërë kërkime të ndryshme, duke luftuar armiqtë dhe duke u shpërblyer me diçka si rezultat. Vini re se shumica dërrmuese e misioneve do t'ju shpërblejnë me gra të ndryshme që më pas mund t'i çoni në një zonë specifike (ato janë shënuar në hartë) për ndonjë ndërveprim seksual. Ndonjëherë, dhënësit meshkuj të kërkimit do t'ju ofrojnë gjithashtu një koleksion veshjesh – kjo është mjaft interesante dhe ju jep personalizim të mëtejshëm mbi llojin e grave që përfundoni të ndyrë. A vini re Se Bota E Whoreecraft është në fakt një lojë e vetme lojtar, edhe pse sipas FAQ e tyre, ata mund të zgjerohet për multiplayer në të ardhmen. Nuk jam i sigurt se si do të duket, Por Nëse Wow Classic vazhdon me suksesin që ka aktualisht, sigurisht që mund të shoh një spinoff pornografik me shumë lojtarë që është tepër popullor!

Unë duhet t'i jap kredi optimizimit Të World of Whoreecraft: është e qartë për mua se këta njerëz nënkuptojnë biznes kur bëhet fjalë për t'ju dhënë një përvojë yjore pikërisht atje në shfletuesin tuaj. Ndërsa shumë lojëra me role me një temë lojrash për të rritur kërkojnë shkarkim, kjo funksionon drejtpërdrejt Nga Chrome, Firefox dhe Opera (shfletuesit e tjerë ndoshta janë gjithashtu mirë). E vetmja 'çështje' që kisha ishte se kur u futa për herë të parë në botën e lojës, shkalla ime e kornizës ishte mjaft e dobët për 10 sekondat e para. Unë kam një kartë grafike të mirë dhe CPU, kështu që unë jam guessing kjo është një çështje me motor apo diçka tjetër – por po, vërtetë të shkurtër të qëndrueshme, kështu që nuk është një marrëveshje e madhe. Animacionet seksuale janë gjithashtu fantastike gjithashtu: këta njerëz kanë shkuar me të vërtetë në rrugën e cilësisë dhe kjo është diçka që unë me të vërtetë mund ta vlerësoj. Fat i mirë duke gjetur një botë më të lëmuar të warcraft parodi!

Çfarë nuk më pëlqeu Për Botën E Kurvërisë

Balancimi i rishikimeve sa herë që është e mundur është një ide e zgjuar, kështu që unë thjesht dua të prek disa gjëra që ishin më pak se të përsosura Me World of Whoreecraft. Para së gjithash, duhet pak kohë për të eksploruar dhe luajtur këtë lojë – nuk do të shtrydhni derrin tuaj në 2 minutat e para të lojës. Kutitë e dialogut të tekstit janë gjithashtu të ngadalta për t'u ngarkuar: as ju nuk keni mundësi të kaloni! Këto çështje nuk janë fundi i botës, por nëse jeni dikush që është në nxitim, World of Whoreecraft mund të mos jetë opsioni më i mirë.

Fjalët e fundit Mbi Botën E Kurvërisë

Në fund të fundit, unë mendoj se vendimi nëse do ta kontrolloni apo jo këtë lojë zbret në preferencën tuaj kur bëhet fjalë për të gjithë universin World of Warcraft. A ju pëlqeu WoW Dhe a doni të luani një version loje në vend të kësaj? Pastaj nisu drejt e në këtë çast! BPG me të vërtetë duhet t'i japë kredi World of Whoreecraft Për një produkt kaq të shkëlqyeshëm përfundimtar – po arnohet edhe në baza mujore! Gjithsesi gang-kjo është shumë e shumë të gjitha që duhet të thuhet këtu, kështu që faleminderit për leximin dhe të jetë i sigurt për të kontrolluar përsëri në të ardhmen për më shumë informacion mbi VEPRIMIN MË TË MIRË XXX lojrave atje.

Review Pros

  • Grafikë e shkëlqyeshme
  • Shumë opsione të karakterit
  • Shkon në shfletuesin

Rishikimi Cons

  • Disa vonesë
  • Asnjë veprim i menjëhershëm

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WorldofWhoreCraft

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WorldofWhoreCraft