Auto Grand Fuck

grandfuckauto.tv

Auto Grand Fuck: një rishikim lojë

Mirë se vini Në BestPornGames! Kjo faqe interneti është tërësisht e përkushtuar për t'ju dhënë informacionin më të mirë atje në lidhje me lojërat më erotike dhe të këndshme të njohura për njeriun. Sot, ne do të mbulojmë një titull të njohur Si Auto Grand Fuck: është një zgjedhje e shkëlqyeshme për këdo që e do Grand Theft Auto Dhe dëshiron të shijojë një parodi pornografike me oktan të lartë! Unë jam duke shkuar për të shpenzuar pasdite tim duke u përpjekur këtë lojë jashtë kështu që unë mund të ju jap analizën time të plotë profesionale në atë që është në dispozicion dhe nëse janë apo jo unë mund të miratojë atë. Pra, nëse po mendoni të luani Auto Grand Fuck, por dëshironi që një ekspert t'ju japë mendimin e tij para se ta bëni këtë, lexoni dhe ne do të zbresim në të!

Detajet E para Në Auto Grand Fuck

Pra, gjëja e parë që do të dëshironi të kuptoni Në Lidhje Me Auto Grand Fuck është se kjo lojë erotike merr të gjithë elementët më të mirë të GTA dhe i kombinon ato në një paketë yjore që do t'ju fryjë mendjen. Lidhja që kemi siguruar do t'ju çojë në faqen e pyetjeve që do të dëshironi t'i përgjigjeni me vërtetësi-kjo është një mënyrë që ata të heqin qafe lojtarët jo seriozë nga njerëzit që janë këtu për të kaluar një kohë të mrekullueshme! Edhe pse Auto Grand Fuck është jashtë beta që nga prilli 2019, ata janë ende patching këtë lojë si i çmendur dhe vetëm duan njerëzit që janë në kërkim për NJË KOHË TË MIRË XXX lojrave për të marrë qasje. Mos u shqetësoni pse-pyetjet janë shumë të thjeshta për t'u përgjigjur dhe pasi të keni mbaruar, do të futeni brenda Zonës Grand Fuck auto gamers.

Një shënim tjetër anësor: possibleshtë e mundur të luani Auto Grand Fuck Në shfletuesin tuaj dhe shumica e atyre kryesore funksionojnë (Firefox, Chrome, Opera dhe Edge ishin të gjitha mirë për mua), megjithëse mund të zgjidhni ta shkarkoni për Pajisjet Windows nëse dëshironi një kopje lokale. Unë mendoj se shkarkimi ka një cilësi pak më të mirë edhe pse nuk mund të jem i sigurt – ajo që di është se ju merrni një shpejtësi më të butë të kornizës në Pc të nivelit më të ulët (provova në laptopin tim, pasi pajisja ime kryesore është një makinë absolute).

Sidoqoftë, ajo që gjithashtu do të dëshironi të bëni kur kaloni nëpër pyetjet këtu është shikoni pak pamjet e pamjes paraprake nga brenda lojës që shfaqen prapa kutive të tekstit që shfaqen. Kjo lojë ka disa nga grafika me cilësi më të lartë që kam hasur për një pllakë të rritur dhe po: ata morën shumë frymëzim nga Seria Grand Theft Auto këtu. Gameplay është shumë i ngjashëm gjithashtu, por le të hapim një paragraf të ri për qëllimet e diskutimit të kësaj: është një pjesë mjaft e rëndësishme e të gjithë përvojës këtu Në Auto Grand Fuck, në fund të fundit!

Duke luajtur Auto Grand Fuck: mendimet e para

Kur të ngarkoni Për Herë Të parë Auto Grand Fuck, do të vini re se nuk keni fjalë për fjalë asgjë – madje as rroba! Kjo lojë ju jep një pak e një komplot për t'ju ndihmuar të kuptoni se çfarë po ndodh, por ju do të jetë krejtësisht i zhveshur në të vdekurit e natës dhe strapped e parave të gatshme, një telefon dhe çdo gjë tjetër. Është detyra juaj të buroni diçka për të veshur dhe pastaj të ndërtoni një perandori në të gjithë qytetin – të gjitha ndërsa gjurmoni tipin që ai po përpiqet t'ju vrasë për vitet e fundit. Ashtu si me Serinë Origjinale Grand Theft Auto, ky titull i lojës parodi do t'ju lejojë të vidhni makina, të qëlloni me armë, të flisni me njerëz të ndryshëm dhe të futeni në xhirime epike me policinë: thjesht përgatituni për rrëmujën që do të rezultojë sepse kjo lojë ka 6 yje(të përfaqësuar si cocks, mjaft interesante) si renditja e saj maksimale dhe kjo

Ajo që është mjaft e mirë Për Auto Grand Fuck është se për shumë zogj, nuk do të keni nevojë të bëni ndonjë krim ose të futeni në telashe për qëllime të ndyrë të tyre. Në fillim të lojës, kam zbuluar një vend të bukur clubbing (vetëm të hapur në mes të 8 ores.dhe 2 jam në lojë kohë) ku ju mund të shkoni dhe të marr disa sluts keq. Ata do të vijnë në makinën tuaj dhe qij ju të drejtë atje-kurva keq në qoftë se ju pyesni mua! Unë do të pranoj se për disa nga zonjat në lojë edhe pse, ju do të keni për të bërë disa gjëra mjaft messed up në qoftë se ju doni të dështoj ato. Unë ju kam paralajmëruar paraprakisht, prandaj mos u zemëroni kur ju kërkohet të qëlloni një të huaj të plotë për qëllime të marrjes së një pidhi! Kjo është vetëm mënyra se si cookie shkërmoqet Në Auto Grand Fuck.

Gjërat që nuk më pëlqejnë Për Auto Grand Fuck

Kam luajtur këtë lojë për gati 2 orë para se të vendosja të filloja me rishikimin-më pëlqente çdo sekondë e saj! Kjo tha, ka ende disa çështje që unë do të doja të shihja të zgjidhura. Së pari, aftësia për të blerë armë në këtë lojë pengohet shumë nga fakti se ato kushtojnë kaq shumë para të mallkuara. Edhe pistoletat standarde janë një pasuri absolute - Kjo Nuk është Amerika që njoh dhe e dua! Gjithashtu nuk më pëlqeu fakti që nuk mund të ndryshoni asnjë nga butonat dhe çfarë bëjnë ata: madje edhe në versionin e shkarkuar. Shpresoj që në të ardhmen të shtohen ndryshimet për të ndihmuar në këtë situatë, por nuk do të mbaja frymën po të isha ti. Auto Grand Fuck ka thënë tashmë në manifestin e tyre të zhvillimit se atyre u pëlqen loja siç është aktualisht dhe thjesht duan të rregullojnë mete deri në mes të vitit 2020.

Përfundim Në Auto Grand Fuck: a është ndonjë e mirë?

Ju ndoshta po pyesni veten nëse e mbështes Apo jo Auto Grand Fuck: unë mendoj se nëse klikoni në lidhjen që kam siguruar dhe shijoni veprat e artit të shfaqura, do të argëtoheni shumë duke luajtur Auto Grand Fuck. The graphics këtu janë pika më e madhe e shitjes dhe ata kanë bërë një rrugë të gjatë nga lirimin e tyre të parë që ishte, mjaft sinqerisht, jo të gjitha që të ngurta. Kjo ishte një punë në progres pse: kjo është arsyeja pse ne jemi këtu ku jemi tani, megjithëse! Pra, po, me pak fjalë: nëse e doni GTA dhe doni të luani një lojë parodi pornografike, merrni veten në Auto Grand Fuck tani.

Review Pros

  • Grafikë të mahnitshme
  • Shumë misione
  • Optimizuar mirë

Rishikimi Cons

  • Asnjë rebinding kyç
  • Armët janë të shtrenjta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me AutoGrandFuck

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito AutoGrandFuck