Simulator Seksi

sexsimulator.tv

Simulator Seksi – Fantazitë Tuaja Ndihen Reale

Kur jeni duke luajtur lojëra në internet, nuk jeni duke luajtur për të pasur të njëjtin seks që mund të keni në jetën reale. Ju as nuk jeni duke luajtur për të përjetuar seksin si ai që përshkruhet në filma pornografikë. Ju jeni duke luajtur për të jetuar fantazitë tuaja më të egra, dhe kjo është pikërisht ajo që ofrohet nga Imituesi I Seksit, i cili vjen tek ju me fantazitë më të egra, veprimet ekstreme dhe shumë personazhe të famshëm. E gjithë kjo vjen e paketuar bukur në një platformë të azhurnuar që ofron një përvojë të përsosur të përdoruesit. Luaj ato nga çdo pajisje që dëshiron, kur të duash. Për sa kohë që jeni të lidhur në internet, jeni mirë të shkoni. Freeshtë falas, është në internet dhe është gati të kënaqë fantazitë më të këqija. Dëshironi të përjetoni një seks interaktiv tabu? Apo ndoshta ndonjë rrip i egër lezbike në banging? Ka edhe disa veprime trans në të cilën chicks me të dy dicks dhe pussies do të bëjë çdo gjë që ju urdhërojë pastaj për të bërë. Në të vërtetë nuk ka kufij kur loja e lojës seksuale që po përjetoni nuk i nënshtrohet realitetit. Shtoni disa grafika të shkëlqyera në krye të kësaj dhe ju Keni Imituesin përfundimtar Të Seksit që do t'ju mbajë të zënë gjatë gjithë natës. Shikoni pse më duket kaq e këndshme në pjesën tjetër të këtij rishikimi të freskët.

Zgjidhni Fantazinë Tuaj

Ajo që është interesante në lidhje me lojën E Simulatorit Të Seksit është fakti që do t'ju lejojë të përjetoni seksin nga çdo perspektivë. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni gjininë me të cilën do të luani dhe gjithashtu të zgjidhni gjininë e partnerit tuaj. Jo vetëm që ju mund të krijoni vajza në skenarët e djemve, por edhe vajza në skenarët e vajzave dhe djali në ato të djemve. Për më tepër, ata shtuan opsionin trans në përzierje, i cili mund të gjenerojë trans në trans, trans në vajzë ose trans në fantazitë e djemve. Dhe nuk ndalet këtu. Ju mund të shkoni për chicks teen, MILFs dhe Madje Edhe Maturohet, por customization mosha është në dispozicion vetëm për personazhet femra në lojë. Pasi të vendosni fantazinë tuaj, do të paralajmëroheni se loja që do të luani është problematike, ajo përmban akte seksuale të papërshtatshme dhe ndonjëherë skandaloze dhe ata mburren se jeni gati të sperma shumë herë gjatë lojës. Kam luajtur lojë, dhe edhe pse unë kam përvojë të mjaftueshme si një gamer online rritur, unë duhet të pranoj se gameplay goditi mua mjaft e vështirë.

Zogjtë E Famshëm Të Simulatorit Të Seksit

Jo vetëm që ju do të merrni për të rregulloje disa fantazitë, por në disa të tjerë, ju do të merrni për të shijuar karaktere të famshme. Ata kryesisht vijnë nga filma të animuar. Unë jam duke folur Për Elastigirl nga Incredibles, Dhe Elsa Nga Frozen. Ata morën këto universe dhe shfrytëzuan skenarët e mundshëm të çuditshëm që mund të keni krijuar në kokën tuaj ndërsa shikoni këto filma. Për shembull, ju mund të krijoni një fantazi në të cilën Elastigirl po joshet nga vajza e saj adoleshente slutty në një përvojë intensive lezbike, por edhe një në të cilën nëna dhe vajza po bashkohen për të thithur karin E Z. Incredible. Duke folur për treshe, do të jeni të lumtur të dëgjoni Se Elsa Nga Frozen dhe motra e saj po kanë një Me Olaf. Thjesht do ta them. Skenarët e këtij koleksioni janë thjesht të çmendur. Ju më mirë të mos kapeni duke luajtur këto lojëra. Ato mund të ndikojnë në marrëdhënien tuaj ose miqësitë tuaja, sepse ato janë thjesht shumë të çuditshme dhe njerëzit do të mendojnë se ju jeni një fanatik. Por Në Simulatorin E Seksit, gjithçka lejohet. Meqenëse jeni i rritur, unë ju inkurajoj të jetoni ëndrrat më të egra seksuale sa herë që keni mundësinë, dhe ky imitues i çuditshëm sigurisht që ju jep një ferr të një mundësie.

Fantazitë E Tjera Që Simulatori I Seksit Do Të Përmbushë

Ka shumë më tepër ngërç për të qenë të kënaqur në këtë platformë. Ajo që vlerësohet vërtet nga lojtarët është fantazia trans. Ata me të vërtetë e mori atë të drejtë, duke krijuar disa chicks me dicks të cilat përveç faktit se ata duken si vixens mahnitëse, me tits të mëdha, gomar rrumbullakët dhe fytyra joshëse, ata të shfaqë si një karin dhe një pidhi. Si funksionon kjo? Epo, zhvilluesit nxorën topat e këtyre zogjve dhe i zëvendësuan ato me vagina me lëng. Rezultati është thjesht i mahnitshëm. Kinks të tjera që mund të jenë të gëzuar këtu janë gjoks poshtë deepthroats gjatë së cilës ju mund të shihni karin duke shkuar poshtë nëpër qafën e babes, disa skena të ftohtë anal që lënë personazhet me boshllëqe të mëdha, dhe madje edhe disa skena gang bang. Ka disa babes ju mund të zgjidhni për të qij të cilat janë të dizajnuara për të duken Shumë Si Tracer nga Overwatch, me të njëjtin lloj kostume hapësirë në dhe booties shijshme në kërkim. Dhe as mos më filloni në lojën e spermës dhe spermës që mund të shijohet në këto video, sepse është thjesht vepra arti pornografike.

Përjetoni Simulatorin E Seksit Sonte

Simulatori I Seksit është me të vërtetë një lojë që duhet të provoni. Grafika është e shkëlqyeshme dhe ata bënë një punë të shkëlqyeshme duke rikrijuar personazhet e famshëm në formën e tyre origjinale. Por ajo që vlerësoj më shumë në lidhje me lojën është niveli i personalizimit që ata ofrojnë. Ka kaq shumë elementë për të kombinuar sa që loja e lojës mund t'ju mbajë zgjuar gjithë natën, pa llogaritur orgazmat dhe kohën që ju nevojitet për t'u rikuperuar pas një. Nëse ju ritëm veten dhe të ndaluar duke luajtur pasi ju keni ardhur, ju do të mbërthyer në këtë lojë për shumë netë, sepse unë nuk mendoj se ju mund të gëzojnë një se më shumë fantazi pa pasur një orgazmë. Loja mund të luhet si nga kompjuterët ashtu edhe nga tabletët, por vjen vetëm në opsionin e bazuar në shfletues, kështu që nuk do të jeni në gjendje ta shkarkoni dhe ta luani jashtë linje. Sidoqoftë, meqenëse nuk do të keni nevojë të regjistroheni dhe meqenëse loja është falas, sa herë që ju pëlqen, mund të shkoni në sit dhe të filloni të shijoni Simulator Seksi. Çdo fantazi që ju keni tani do të jetë i kënaqur nga burrat, chicks nxehtë, trans brirë dhe karaktere të famshme të cilët do të jenë të ndyrë megjithatë ju bëni ato për të. Është koha për ngërç!

Review Pros

  • Përshtatje E Lartë
  • Personazhe Të Njohur
  • Lojë Falas Online

Rishikimi Cons

  • Nuk mjafton vrojtimi

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorSeksi