JerkDolls

JerkDolls.com

Një përmbledhje E Kukullave Të Hovit

Përshëndetje atje: mirë se vini në shqyrtimin tim këtu Në JerkDolls. Për kohën më të gjatë, unë kam qenë duke kërkuar në Të gjithë Internetin për të sjellë njerëz me brirë si ju pikat më të mira në Internet PËR ARGËTIM TË LOJRAVE XXX. Ndërsa shumë vite më parë industria ishte vërtetë e dobët, këto ditë ju jeni praktikisht duke notuar në opsione kur bëhet fjalë për lojrat e të rriturve. Natyrisht, me një bollëk opsionesh, ju doni të përfitoni plotësisht nga konkurrenca dhe të shqetësoheni vetëm me kremin e të korrave. Pra, pa zhurmë të mëtejshme, le të plasojmë me një eksplorim TË PLOTË, të PLOTË, ME IQ të LARTË Të JerkDolls.

Mendimet fillestare Për JerkDolls

Unë jam i kënaqur të raportoj se ju jeni në të vërtetë në gjendje të luani JerkDolls direkt nga shfletuesi juaj, kështu që nëse jeni të shqetësuar se duhet të shkarkoni diçka në vend, mos u bëni. Premisa themelore E JerkDolls është shumë e thjeshtë – është një titull simulimi seksi ku ju merrni për të hartuar zogjtë, për të zgjedhur vendet, për të luajtur me cilësimet e kamerës dhe në thelb për të kontrolluar saktësisht se çfarë ndodh. Ju keni kaq shumë mundësi këtu sa ndihet e arsyeshme ta etiketoni këtë si një titull sandbox. Është me të vërtetë e jashtëzakonshme se sa shkathtësi keni – më lejoni të zbërthej vetëm krijimin e karakterit vetëm për t'ju dhënë një ide se për çfarë po flas.

Kukulla Jerk krijimi i karakterit

Ju me të vërtetë jeni të prishur për zgjedhje kur bëhet fjalë për hartimin e shokut të përsosur të qij. Para së gjithash, Kukulla Hov ju lejon të zgjidhni lartësinë e tyre, peshën, formën e trupit, ngjyrën e lëkurës dhe kështu me radhë. Pasi ta keni bërë këtë, modifikimi më i specializuar mund të fillojë. Ju keni dhjetra pussies dhe assholes për të marr nga, numër të pafund të kostumeve dhe kontroll të plotë mbi stilin e flokëve, ngjyra dhe kështu me radhë. Kukulla Jerk me të vërtetë ka marrë aftësinë për të krijuar në lojë chicks sexy në nivelin e ardhshëm të ndyrë këtu: ata duhet të kreditohen për këtë.

Shënimet e mia mbi cilësinë grafike

Është me të vërtetë mjaft e mahnitshme se sa vizualisht mahnitëse është veprimi në lojë. Industria luftoi për disa vjet me pasqyrim të dobët, por nuk është kështu nëse vendosni të merrni një lojë moderne si JerkDolls. Ajo u ndërtua në Motorin E Unitetit, kështu që gjithçka duket e vërtetë e mirë dhe tonet e lëkurës janë thjesht fantastike. Fizika me titrat dhe flokët është gjithashtu mjaft e ndezur, kështu që shton këtë element të realizmit që mund të mos e keni ndryshe. Për të shkurtuar një histori të gjatë, unë jam shumë i kënaqur me anën e lojrave Të JerkDolls.

Përfundimi I Rishikimit Tim JerkDolls

Miqtë: sa më shumë që unë do të doja të justifikoja duke luajtur Kukulla Hov për 2 orë të tjera për të shkruar disa qindra fjalë të tjera, kjo ndoshta nuk është një alokim i dobishëm i kohës sime. Bazuar në atë që kam parë tashmë këtu, është e qartë se JerkDolls është një LOJË XXX e denjë për vëmendjen tuaj. Këshilla ime profesionale është të shikoni turneun dhe nëse gjeni se grafika është e përshtatshme për interesat tuaja, regjistrohuni për qasje të brendshme. Ju nuk mund ta mposhtni këtë vend kur bëhet fjalë për cilësinë e lojës dhe tërheqjen e përgjithshme seksuale – kjo shumë do të bëhet e dukshme kur provoni beta falas për veten tuaj! Cheers për të lexuar këtë përmbledhje të plotë: le të jetë seanca juaj e ardhshme e masturbimit më e mira akoma.

Review Pros

  • Renders me cilësi të shkëlqyeshme
  • Shumë përshtatje
  • Lojë e optimizuar e shfletuesit
  • Të lirë për të luajtur

Rishikimi Cons

  • Nuk ka forume të komunitetit

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me JerkDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito JerkDolls