Lojëra Interaktive Seksi

interactivesexgames.tv

Rishikimi i lojërave seksuale interaktive

Përshëndetje atje dhe mirëpresim përsëri për një tjetër rishikim të nivelit të lartë, këtë herë në një qendër kushtuar veprimit të incestit! Unë nuk mendoj se një vend si ky titull ka nevojë për ndonjë hyrje dhe si shkrimtar, unë jam gjithmonë i kënaqur të shoh kur projektet e etiketojnë veten në mënyrë të përshtatshme siç ka ky vend. Duke parë pak rreth turneut, materiali i mostrës nga kjo lojë është absolutisht në krye të linjës. Jam i bindur se kushdo që kënaqet me veprimin me temë incestin do të ketë një balenë të një kohe brenda, por gjithsesi-duhet të shkruaj një analizë të plotë dhe profesionale se për çfarë bëhet fjalë në këtë vend. Pra, pa zhurmë të mëtejshme, le të regjistrohemi dhe të fillojmë rishikimin

Mendimet e para

Kur regjistroheni për herë të parë, do të keni mundësinë të vendosni nëse doni ta luani lojën direkt nga shfletuesi juaj ose, përndryshe, duke shkarkuar një version lokal që do të funksionojë drejtpërdrejt nga Pajisja Juaj Windows ose Mac (na vjen keq për Humbësit E Linux, nuk ka asnjë mundësi këtu për ju). Kjo lojë gjithashtu mund të shijohet drejtpërdrejt nga shfletuesi me mbështetje Për Chrome, Firefox, Safari dhe Edge. I vetmi ndryshim i vërtetë midis këtyre dy opsioneve është fakti që zgjedhja e bazuar në internet është e kufizuar në 1080P dhe 30 FPS. Nëse dëshironi të shtyni në territorin epic gaming, do t'ju duhet të kapni klientin e shkarkueshëm në vend. Personalisht, shkova me shkarkimin e lojës, pasi jam i interesuar vetëm të shijoj më të mirën nga më të mirat kur bëhet fjalë për lojërat.

Si funksionon kjo lojë

Kur ngarkoni këtë titull për herë të parë, do t'ju kërkohet të zgjidhni një skenar fillestar. Ka një ton zgjedhjesh të ndryshme këtu, të gjitha këto do të diktojnë se cila është skenari fillestar për veprimin që do të shpaloset. Ju do të gjeni 25 aktualisht në ofertë, duke përfshirë të mëdhenjtë të tilla si duke u lënë në shtëpi vetëm me motrën tuaj hap, duke shkuar në një udhëtim rrugor me nënën tuaj, duke pasur kushërinjtë tuaj binjakë babysit ju dhe kështu me radhë. Të gjitha llojet e ndryshme të ndërveprimit me temë janë të pranishme këtu dhe duket se secili ka rreth 2 deri në 5 minuta prapaskenë para se të shpaloset veprimi.

Projektimi i pjesëve

Pasi të keni zgjedhur skenarin, atëherë do të shkoni përpara dhe do të vendosni se kush do të marrë pjesë në festime. Dizajnoni veten së pari, pastaj shkoni përpara dhe zgjidhni nga një bandë personazhesh të para-dhënë që dëshironi të përfundoni të ndyrë (thjesht tërhiqni ato në kutinë e rënies 'marrëdhënie' në të cilën dëshironi të jenë). Një tipar me të vërtetë i mrekullueshëm në lidhje me këtë titull është fakti që ata kanë pornstars këtu për ju që të zgjidhni, kështu që nëse doni të keni Lisa Ann si nënën tuaj ose Piper Perri si vajzën tuaj, ato mundësi janë në tryezë. Niveli i personalizimit që keni mbi modelet e kryera është gjithashtu absolutisht i çmendur. Ju madje mund të redaktoni gjëra të tilla si lloji i asshole që ata kanë marrë dhe nëse buzët e tyre pidhi janë 'innie' ose 'outie'.

Veprim Hardcore

Tani pasi të keni bërë të gjitha këto, më në fund është koha të shkoni përpara dhe të merreni me biznesin e ndyrë. Ka rreth 30 pozicione seksuale si parazgjedhje që do të kontrolloni, me 5 të tjera ose më shumë të zhbllokuara për secilin skenar të ndryshëm (për shembull, treshja e kushëririt ka disa pozicione 'speciale' që nuk do t'i gjeni askund tjetër). Ju do të jeni në gjendje të luani me një sërë gjërash të ndryshme edhe këtu, duke përfshirë ritmin, këndin e kamerës, muzikën, ndriçimin etj. Unë u hodh me të vërtetë larg nga vetëm sa kontroll ju jeni dhënë brenda kësaj loje. Ata donin t'ju jepnin interaktiv dhe po: ju e keni atë plus shumë më tepër. Stuff fantastike që do të bëjë çdo gamer brirë atje shtesë, ekstra e vështirë.

Përfundimi im përfundimtar

Pra, kur gjithçka është thënë dhe bërë, si do ta vlerësoja përvojën time në këtë lojë? Ishte tepër pozitive! Nëse keni lexuar në tërësinë e rishikimit, do të shihni se fjalë për fjalë nuk keni shumë për të luajtur këtu dhe po – kush nuk e do një grup të mirë lojrash interaktive? Këshilla ime për këdo atje që ndihet sikur mund të shijojë këtë titull është të shikoni turneun, të admironi veprat e artit dhe nëse doni të eksploroni më shumë, shkoni përpara dhe merrni një llogari. Kam pasur një kohë absolutisht yjore duke luajtur këtu dhe kur të përfundoj këtë përmbledhje, do të vazhdoj të provoj edhe më shumë skenarë. Si gjithmonë, faleminderit për leximin dhe kthehuni sa herë që keni nevojë për këshilla PËR vendet MË TË MIRA TË lojrave XXX përreth. Paqe!

Review Pros

  • Shumë lojëra bonus
  • Cilësi fantastike grafike
  • Mjete të mëdha personalizimi

Rishikimi Cons

  • Asnjë Server Discord

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraInteraktiveSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraInteraktiveSeksi