West Sluts

WestSluts.tv

West Sluts: shqyrtimi i plotë

Nëse keni ndjekur trendet më të fundit në media, me siguri keni dëgjuar për shfaqjen TELEVIZIVE të njohur si Westworld. Sot, kam kënaqësinë ekskluzive të shkruaj një analizë të plotë mbi parodinë e lojës pornografike që shoqëron këtë seri. Quhet West Sluts dhe po-është një lojë me temë wild-west që përmban babes sexy, cocks të mëdha dhe aftësinë për ju që të angazhoheni në një mori aktivitetesh erotike dhe të këqija në kompjuterin tuaj! Unë kam lënë mënjanë një pjesë të mirë të kohës për të kaluar Sluts Perëndimore dhe për të dhënë mendimin tim të sinqertë për të gjithë përvojën, kështu që pa zhurmë të mëtejshme, le të futemi brenda dhe të shohim se çfarë është marrëveshja këtu. Vazhdo leximin dhe për të gjetur nëse Janë Apo Jo West Sluts është një lojë me vlerë duke luajtur!

Për herë të parë ngarkimit Deri Sluts Perëndim

Ne ju kemi siguruar një lidhje të drejtpërdrejtë me faqen kryesore të uljes Për West Sluts, e cila do t'ju japë mundësinë të provoni lojën pa ndonjë angazhim dhe pa pasur nevojë për një llogari. Kjo është bërë në mënyrë që ju mund të merrni një të ndjehen për atë që ju jeni duke shkuar për të shtrenjtë brenda dhe për të përcaktuar nëse janë apo jo kjo është diçka që ju doni të kryer kohë drejt. Ne e kuptojmë që koha është para, kështu që ne ju kemi dhënë mënyrën më të mirë për të marrë njohuritë që ju nevojiten në vetëm disa minuta me këtë burim paraprak! Duhet gjithashtu të përmendet se Loja full West Sluts Mund të luhet përmes shfletuesit tuaj (e provova Me Chrome, Firefox dhe Opera – të tre e ekzekutojnë atë mjaft mirë) ose shkarkojeni në kompjuterin tuaj nëse preferoni të keni një kopje lokale. Çështja e vetme që kisha me opsionin e shfletuesit është se ËSHTË pak e rëndë NË RAM: do t'ju duhen 2 GB kur të funksionojë për ta mbajtur këtë gjë të qetë. Kopja e shkarkuar ishte më afër 1.2 GB-shumë më e optimizuar dhe më e mirë për ata që kanë Pc më të vjetër.

Unë dua të përmend menjëherë Se Sluts Perëndimore mund të merrni mjaft ekstreme dhe erotike në kohë – kjo nuk është loja juaj standarde për të rritur. Ju do të shihni shumë të ndyrë çuditshëm, BDSM, hardcore anal dhe çdo gjë në mes. I mbani mend të gjitha ato gjëra të ngatërruara që ndodhën në shfaqjen TELEVIZIVE? Epo ju mund të vini bast dollarin tuaj të poshtëm që do ta shihni përsëri duke luajtur këtë lojë të veçantë! Ndërsa u përgjigjeni të gjitha pyetjeve në fillim, do të kuptoni se çfarë Është Sluts West Dhe për kë është krijuar loja. Kjo gjithashtu ju jep një mundësi të mirë për të parë grafikat, megjithatë – do të vini re se sfondi përmban disa klipe dhe pamje ekrani nga lëshimi që janë mjaft të pabesueshme nëse më pyesni. A vini re se ju mund të arrijë këto opsione grafike në lojë veten, por ju do të duhet të përplasem cilësinë mjaft shumë dhe kjo do të thotë një ikjen më të madhe në GPU tuaj. Unë jam aktualisht figurë një 970 dhe kjo ishte absolutisht mirë, por ju mund të mbetet prapa në qoftë se ju jeni në një brez të mëparshëm të kartave grafike.

Si është loja në Sluts Perëndimore

Pra, në temën e gameplay këtu, ju do të kuptoni shumë shpejt Se Sluts West ka të bëjë me aspektin e lojës me role. Megjithëse personazhet, tema dhe stili i botës së lojës bazohet shumë Në Westworld, është mjaft e qartë për NE NË BPG se mekanika, misionet dhe 'vibe' e përgjithshme e elementeve të lojrave këtu ndikohen nga Red Dead Redemption. Kjo është një nga lojërat e mia të preferuara të muajve të fundit 12-kështu që unë nuk do të ankohem së shpejti! Unë dua të theksoj se kur ju filloni këtë lojë, ju do të fillojë si një grimë e një askush. Ju keni në thelb zero para, por ju duhet të personalizoni karakterin tuaj për ta bërë atë shumë të zgjuar, të fortë, të shkathët ose dinak – ka shumë rrugë për të zbritur Me Sluts Perëndimore: të gjitha këto do t'ju japin shumë pidhi Perëndimor Për të qij. Nëse keni dashur ndonjëherë të luani një lojë pornografike kauboj, kjo mund të jetë një nga opsionet më të mira në treg tani! Kam luajtur Sluts Perëndim për mjaft kohë para se përfundimisht të vendosur se unë isha duke shkuar për të marrë addicted: unë kam për të tërhequr off dhe pastaj shkruani këtë shqyrtim që unë do të përfundojë jerking karin tim herë të shumta në qoftë se unë nuk e bëri. Loja nuk është shumë e vështirë dhe me veçorinë e ruajtjes, gjithmonë mund të ktheheni pak nëse ngecni dhe provoni gjërat në një mënyrë tjetër. Pothuajse e gjithë loja nuk kërkon luftime aktive, por ju mund të zgjidhni të shkoni në atë rrugë nëse mendoni për veten tuaj si një goditje plasëse.

Dobësitë E Sluts Perëndimore

Unë e kam vlerësuar shumë këtë lojë, por nuk janë të gjitha pjeshkat dhe kremi – duhet të ekuilibroni vlerësimet si me pozitiven ashtu edhe me negativen! Gjërat që nuk më pëlqyen Për Sluts Perëndimore përfshinin faktin që nuk mund të ribindni asnjë nga butonat, kështu që jeni mbërthyer me opsionet e paracaktuara. Mungon gjithashtu disa veçori mjaft të rëndësishme të cilësisë së jetës, të tilla si titrat dhe pamjet e shumta të kamerës. Ju jeni gjithashtu i kufizuar në vetëm 4 stile flokësh të cilat, megjithëse janë më të mira se 1, ende duken pak të diskutueshme. Nëse do të shkoni në përpjekjen për të ofruar një karakter të personalizueshëm, më jepni opsionet që dëshiroj!

Mendimet përfundimtare Në Perëndim Sluts

Kur të gjitha është thënë dhe bërë, West Sluts oxhaqet up goxha damn mirë si një lojë. Ka qenë jashtë beta për 3 muajt e fundit tani dhe arna ende vijnë në baza javore, edhe pse këto janë kryesisht rregullime të gabimeve në vend që të shtohen përmbajtje të reja. Sipas manifestit të zhvillimit, ekipi pas West Sluts po kërkon të lëshojë materiale shtesë të lojrave çdo 6 muaj, duke filluar Në Mars të 2019. Unë nuk e di nëse ne do të kthehemi për të bërë një shqyrtim pastaj, por në qoftë se ne bëjmë, unë i sigurt si ferr shpresoj se unë jam ai duke u përpjekur atë! Gjithsesi miqtë: Unë do të doja të ju falënderoj për leximin dhe unë shpresoj që ju të gëzojnë duke luajtur Sluts Perëndim sa më shumë që kam bërë. Kjo është një lojë me të vërtetë fantastike për të provuar!

Review Pros

  • Grafikë e shkëlqyeshme
  • Opsione të shumta gameplay
  • Mund të luhet në shfletuesin

Rishikimi Cons

  • Distanca fikse e kamerës
  • Nuk mund të ndryshojë lidhjet kryesore

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WestSluts

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WestSluts