West Sluts

WestSluts.tv

Западна Ороспија: целосна рецензија

Ако ги следите најновите трендови во медиумите, веројатно сте слушнале за ТЕЛЕВИЗИСКАТА серија позната како Вест Ворлд. Денес, имам ексклузивно задоволство да напишам целосна анализа на пародијата на порно играта што ја придружува оваа серија. Тоа се нарекува Западна Курви и да – тоа е диви-западот тематска игра која има секси младенците, големи курови и способноста за вас да се вклучат во целиот домаќин на еротски и непослушен активности право на вашиот компјутер! Одвоив добар дел од времето за Да преминам Преку Западните Курви и да го дадам моето искрено мислење за целото искуство, па без понатамошно одолговлекување, да влеземе внатре и да видиме што е договорот тука. Во продолжение прочитајте и дознајте дали Е Игра вреди да се игра!

Прв пат вчитување На Западните Курви

Ние ви обезбедивме директна врска со главната целна страница за Западните Курви, која ќе ви даде можност да ја пробате играта без никакви обврски и без потреба од сметка. Ова е направено така што можете да добиете чувство за она што ви се случува да скапи внатре и да се утврди дали или не тоа е нешто што сакате да се посветат на време. Ние разбираме дека времето е пари, па затоа ви го дадовме најдобриот начин да го добиете знаењето што ви треба за само неколку минути со овој преглед на храна! Исто така, треба да се спомене дека целата Игра На Западот Курви може да се игра преку вашиот прелистувач (се обидов Со Хром, Фајрфокс и Опера – сите три го стартувате прилично непречено) или преземете го на вашиот компјутер, ако сакате да имате локална копија. Единствениот проблем што го имав со опцијата за прелистувач е тоа што е малку тежок НА ОВЕНОТ: ќе ви требаат 2 ГБ кога работи за да ја задржи оваа работа мазна. Преземената копија беше поблиску до 1,2 ГБ иако – толку многу повеќе оптимизирана и подобра за оние кои имаат постари Компјутери.

Сакам веднаш да споменам дека Западните Курви можат да станат прилично екстремни и еротски понекогаш – ова не е вашата стандардна возрасна игра. Ќе видиш многу откачени ЕБЕНИ, БДСМ, хардкор анални и се помеѓу нив. Се сеќавате на сите ужасни работи што се случија во серијата? Па можете да се обложуваат вашиот долен долар дека ќе го видите повторно игра оваа конкретна игра! Како што ќе одговорите на сите прашања на почетокот, ќе сфатите што Е Западна Курва и за кого е наменета играта. Ова, исто така, ви дава добра можност да ја проверите графика, иако – ќе забележите дека позадината има неколку клипови и слики од екранот од објавувањето што се прилично неверојатно ако ме прашате. Имајте на ум дека можете да ги постигнете овие графички опции во играта себе, но ќе треба да се судрат со квалитетот доста многу, а тоа значи поголем исцедок на ВАШИОТ ГРАФИК. Јас сум во моментов лулка на 970 и тоа беше апсолутно во ред, но може да заостануваат зад ако сте на претходната генерација на графички картички.

Што игра е како На Западен Курви

Значи, на темата на игра тука, ви се случува да се сфати прилично брзо Дека Западот Курви е за сите за улогата на игра аспект. Иако ликовите, темата и стилот на играта светот е многу врз основа на Западниот Свет, тоа е сосема очигледно за НАС НА БПГ дека механиката, мисии и општи 'вибрација' на гејмерски елементи тука се под влијание на Црвениот Мртов Искупување. Тоа е една од моите омилени игри во последните 12 месеци иако – па јас нема да се жалам наскоро! Сакам да нагласам дека кога ќе ја започнете оваа игра, ќе почнете како никој. Имаш во суштина нула пари, но ќе добиете за да го прилагодите вашиот карактер да го направи многу паметни, силни, снаодливи или ѓаволски – постојат многу патишта да одат надолу со Западна Курви: сите на кои ќе ви даде многу стар-Време Западна пичка да се ебам. Ако некогаш сте сакале да играат каубојски порно игра, ова може да биде една од најдобрите опции на пазарот во моментов! Играв Западно Курви подолго време пред конечно да одлучам дека ќе станам зависник: морав да се повлечам, а потоа да го напишам овој преглед, бидејќи ќе завршам со дркање на мојот петел повеќе пати ако не го направев тоа. Играта не е премногу тешка и со функцијата зачувај, секогаш може да се врати малку, ако се заглавени и да се обиде работите на поинаков начин. Речиси сите на играта не бара активна борба, но можете да изберете да одат по тој пат, ако мислите на себе како да се биде пукнатината шут.

Недостатоци На Западните Курви

Сум го пофали оваа игра многу, но тоа не е сите праски и крем – имаш да се балансираат коментарите со двете позитивни и негативни! Работите што не ми се допаѓаат кај Западните Курви го вклучуваат фактот дека не можете да одбиете ниту едно од копчињата, па заглавивте со стандардните опции. Исто така, недостасува некои прилично важни карактеристики на животот, како што се преводи и повеќе погледи на камерата. Вие исто така сте ограничени на само 4 стилови коса кои, иако се подобри од 1, сепак изгледа малку сомнително. Ако ви се случува да одат на напор да им понуди на индивидуализира карактер, дај ми опции сакам!

Завршни мисли На Западните Крофни

Кога Се ќе биде кажано и направено, Западните Курви се собираат прилично добро како игра. Тоа е надвор од бета за последните 3 месеци сега и закрпи се уште доаѓаат на неделна основа, иако овие се главно поправени грешки наместо да се додаде нова содржина. Според манифестот за развој, тимот зад Западните Курви сака да објави дополнителен материјал за игри на секои 6 месеци, почнувајќи од Март 2019 година. Не знам дали ќе се вратиме да направиме преглед тогаш, но ако го направиме тоа, се надевам дека јас ќе го испробам! Како и да е пријатели: Би сакал да ви се заблагодарам за читањето и се надевам дека ќе уживате во Свирењето На Вест Хем Исто како и јас. Ова е навистина прекрасна игра да се обиде!

Преглед На Добрите

  • Голема графика
  • Повеќе опции за играње
  • Може да се игра во прелистувачот

Преглед Лошите Страни

  • Фиксно растојание на камерата
  • Не можам да ги сменам поврзувањата на клучеви

Повеќе Страници Слични На WestSluts

Приказ На Повеќе Игри
Посета WestSluts