Големиот Ебат Авто

grandfuckauto.tv

Голема Ебам Автоматски: преглед на играта

Добредојдовте на Најдобрите Веб Сајтови! Овој веб-сајт е целосно посветен на давање на вас најдобрите информации таму во врска со повеќето еротски и пријатно игри познати на човекот. Денес, ние ќе се покрие титулата познат како Големиот Ебат Автомобил: тоа е одличен избор за секој кој сака Гранд Кражба На Автомобил и сака да ужива во висока октанска порно пародија! Ќе го поминам попладнето обидувајќи се на оваа игра за да можам да ви дадам целосна професионална анализа за тоа што е достапно и дали можам или не да го поддржам. Значи, ако сте размислува за играње Голем Ебат Авто но сакате експерт да ви даде своето мислење пред да го стори тоа, прочитајте на и ние ќе се сведе на тоа!

Првите детали За Големиот Ебам Автомобили

Значи, првото нешто што ќе сакате да сфатите за Големиот Ебат Авто е дека оваа еротска игра ги зема сите од најдобрите елементи на ГТА и ги комбинира во еден ѕвезден пакет кој се случува да удар вашиот ум. Врската што ја обезбедивме ќе ве однесе до страницата со прашања што ќе сакате да одговорите искрено – ова е начин на кој тие ги разчиуваат не-сериозни гејмери од луѓе кои се тука за да имаат одлично време! Иако Големиот Ебење Ауто е надвор од бета од април 2019 година, тие се уште ја крпат оваа игра како луди и само сакаат луѓе кои се во потрага по добро време НА ХХХ игри за да добијат пристап. Не грижете се иако – прашањата се прилично едноставни за одговор и откако ќе се направи, ќе добиете во Внатрешноста На Гранд Ебат Авто гејмери зона.

Друга страна забелешка: тоа е можно да се игра Голема Ебам Автоматски во вашиот прелистувач и повеќето од главните оние функција (Фајрфокс, Хром, Опера и Еџ беа во ред за мене), иако исто така можете да изберете да го преземете за Виндоус уреди, ако сакате локална копија. Мислам дека преземањето има малку подобар квалитет, иако не можам да бидам сигурен – она што го знам е дека ќе се добие неспокојна стапка рамка на Пониски Компјутери (се обидов на мојот лаптоп, бидејќи мојата главна опрема е апсолутна машина).

Како и да е, она што исто така ќе сакате да го направите кога поминувате низ прашањата тука е да ги погледнете прегледните слики од екранот од внатрешноста на играта што се појавува зад текстуалните кутии што се појавуваат. Оваа игра има некои од највисок квалитет на графика јас сум сретнал за возрасни плочка и да: тие се многу инспирација од Гранд Кражба Авто серија тука. На игра е прилично проклето слични, но ајде да се отвори нов став за целите на дискусија дека: тоа е доста важен дел од целото искуство тука На Големиот Ебат Авто, по сите!

Игра На Големо Ебење Автомобил: прво мисли

Кога за прв пат ќе натоварите Голема Ебана Кола, ќе забележите дека немате буквално ништо – дури ни облека! Оваа игра ви дава малку на заговор за да ви помогне да се разбере она што се случува, но ќе биде сосема голи во мртвите на ноќта и врзани на пари, телефон и се друго. Твоја работа е да најдеш нешто што ќе го облечеш и да изградиш империја низ градот, цело време додека го бараш типот кој се обидува да те убие последните неколку години. Како и со оригиналната Серија На Гранд Кражба Авто, оваа пародија насловот на играта ќе ви овозможи да крадат автомобили, пукаат пиштоли, да разговараат со различни луѓе и да влезат во еп престрелки со полицијата: само да бидат подготвени за хаос што ќе резултира, бидејќи оваа игра има 6 ѕвезди (претставени како курови, интересно е доволно) како својот макс ранг и тоа е кога тие ќе испратат Во Националната Гарда!

Она што е добро кај Големиот Ебач На Автомобили е тоа што за многу девојки, нема да треба да извршуваш никакви злосторства или да влегуваш во неволја за да ги ебеш. Рано во играта, открив убава клубска локација (отворена само помеѓу 8 часот попладне и 2 часот наутро во времето на играта), каде што можете да одите и да ги собереш некои непослушен курви. Ќе дојдат во твојата кола и ќе те ебат таму – непослушни курви ако ме прашуваш мене! Јас ќе признаам дека за некои од дамите во играта, сепак, ќе мора да се направи некои прилично збркана работи ако сакате да ги ебам. Јас те предупредив однапред, па не оди добивање лути кога си побарано да се пука на целосен странец за целите на добивање на некои пички! Така се распаѓа колачето во Колачот.

Работи кои не ми се допаѓаат кај Автомобилите

Ја играв оваа игра речиси 2 часа пред да се одлучам да започнам со прегледот – ја сакав секоја секунда од неа! Сепак, постојат некои прашања кои би сакал да се решат. Прво, способноста да се купи оружје во оваа игра е во голема мера спречена од фактот дека тие чинат толку проклето пари. Дури и стандардните пиштоли се апсолутно богатство – Ова не е Америка што ја знам и сакам! Исто така, не ми се допадна фактот дека не можете да промените ниту едно од копчињата и она што го прават: дури и на симнатата верзија. Јас се надевам дека во иднина промени може да се додаде за да помогне во оваа ситуација, но јас не би се задржи мојот здив да сум на твое место. Големиот Ебач На Автомобили веќе изјави во нивниот манифест за развој дека им се допаѓа играта како што е во моментов и само сакаат да ги задржат бубачките до средината на 2020 година.

Заклучок за Големиот Ебан Автомобил: дали е добро?

Вие сте веројатно се прашувате дали или не го поддржувам Гранд Ебење Авто: мислам дека ако кликнете на линкот што го дадов и да уживате во прикажаните уметнички дела, ќе имате многу забава играјќи Гранд Ебат Авто. На графика тука се најголемите продажба точка и тие се далеку од нивниот прв издание што беше, сосема искрено, не сите дека солидна. Сепак, тоа беше работа во тек: затоа сме тука каде што сме сега! Значи да, накратко: ако ја сакаш ГТА И сакаш да играш порнофилмска пародија, веднаш оди кај Големиот Ебен Ауто.

Преглед На Добрите

  • Неверојатни графика
  • Голем број на мисии
  • Добро оптимизиран

Преглед Лошите Страни

  • Нема враќање на клучеви
  • Оружјето е скапо

Повеќе Страници Слични На ГолемиотЕбатАвто

Приказ На Повеќе Игри
Посета ГолемиотЕбатАвто