Секси Женска Облека

trannystimulation.com

Секс Игри со шемале – целосен преглед

Здраво и добредојде! Ако ова ви е прв пат на ПОРТАЛОТ НА БПГ, би сакале да ви ги дадеме нашите најтопли поздрави: нашата работа е да ви обезбедиме најдобри во висококвалитетни прегледи за возрасни игри, така што секогаш можете да ги најдете најдобрите места околу ХХХ забава. Денес, јас ќе одам да се оди преку веб игри колекција позната како Шемалесекгејмс: тоа е мојата задача да ви даде целосни детали за она што е на располагање тука и дали или не мислам дека тоа е било добро. Значи, со тоа на ум, ајде да се сведе на гниди тврд и да се утврди дали или не имаме добар производ на нашите раце тука. Дали Се исполнети Сите Ваши очекувања или не? Прочитајте за да дознаете!

Првото мислење за порталот

Би било мудро да спомнеме од почеток дека Шемалесхигмерите управуваат со голем број на различни игри, со првата што ќе ја сретнете да се нарекува Транвестит Ебени Машини. Подоцна ќе зборуваме за останатите наслови, но Транвеститските Машини се нивната главна игра, со која се чини дека поминуваат најмногу време во плеткање и крпење. Кога ќе ја следите врската што ја обезбедивме, ќе ви биде претставен сплит екран кој ви овозможува да изберете помеѓу женски и шемале мислам дека повеќето луѓе ќе сакаат да одат со шемале, но можете да ги преземете на женски предизвик ако навистина сакате да! Откако ќе го направите вашиот избор, Транвеститите Ебени Машини ќе побара од вас да изберете помеѓу две случајни девојки кои се вклучени во списокот на достапни сексуални придружници. Се чини дека двата најнови транссексуалци се прикажани тука за мене: Вереса и Лелијана. Ќе бидете во можност да го отклучите повеќе шемалови во иднина и по мојот број, има вкупно 33 што можете да си играте со (некои од нив ќе треба да направите разни задачи за да пристапите).

Зад двете опции панели, ќе добиете добар поглед на уметничките дела кои ги користи тимот на Шемалесек Игри: мислам дека е фер да се каже дека овие момци навистина имаат голем фокус на визуелниот квалитет на игрите што ги продуцирале. На Најдобрите Видео Игри, генерално мислиме дека бидејќи порното е толку визуелно фокусирано, мора да имате одлична графика и арт – Транвеститските Ебени Машини јасно го покажуваат токму тоа! Не грижете се премногу за големината на дик, бидејќи можете да прилагодите одредени делови од шемалите што ги избирате во подоцнежна фаза. На пример, ако сакате да играте транссексуална порно игра во која девојката има мал кур – тоа е сосема во ред! Исто така е можно да се загушиш ако сакаш женски со големи курови. Сите ние сме за избор тука и тоа е нешто Што Шемале Игри сигурно обезбедува.

Шималисексмејки: играње Транени Ебени Машини

По донесувањето на вашиот избор, ќе бидат преземени во текот на главните игри област. Менито е прилично едноставно да се разбере и копчињата се иницијатива, иако јас препорачувам да прочитате преку туториал кој е претставен, така што нема да биде дупето случајно (иако можеби бидејќи ова е транссексуална порно игра, тоа ќе биде добра работа!). Транвеститите воглавно се поврзани со шемалови кои ги ебат жените, но ти имаш способност да го префрлиш ова на куровите кои го земаат курот ако тоа е нешто што ти одговара. Вие исто така може да се префрлат помеѓу дами кои се на понуда да бидат ебени тука – многу прилагодување на тој фронт, ако тоа апелира до вас на сите. Запомнете дека не можете да згрешите премногу овде, бидејќи секогаш можете да се ресетирате ако направите голема грешка или едноставно сакате да започнете од почеток.

Имав многу забавно да играм Транвестити Ебени Машини, но како што споменавме порано, ова не е единствената игра објавена и продуцирана од Шемале Игри. Тие имаат повеќе транссексуални порно игри да се провери: дозволете ми да зборувам за нив!

Други игри Од Шемалесекс Игри

Во времето на пишување на овој преглед исто како што 2020 е за да се дојде околу, Шемале Игри се седи на колекција од игри 10 достапни за играње, со дополнителен во развој кој е закажана за пуштање во неколку месеци (има демо за ова, но тоа е неверојатно краток). Една од моите омилени игри внатре во порталот е Зависноста Од Шемејл – ова ве става во улога на дечко кој апсолутно ги сака транссексуалците и едноставно се случува дека штотуку сте се преселиле во Тајланд: најдоброто место за одење ако сакате женски момчиња! Вашата задача е до денес и ебам како многу од нив што е можно – тоа е доста прошетка во паркот, како и, бидејќи ти си обесени бел човек со масивен петел.

Вие исто така може да сакате да ја пробате Мојата Тајна Шемале и Транссексуални Триаголник: она што е одлично за Шемале Игри е тоа што тие имаат широк спектар на теми и содржини за да се доживее. Но, не е само игра на судбината направена од еден човек. Тие имаат тим кој ја врши работата и да-тоа се одлични вести за крајниот корисник! Најдобрите игри ретко се среќаваат со транссексуални игри-а камоли полни колекции од нив!

Завршни зборови На Шималисекгејмс

Добро пријатели-тоа е речиси се што сакам да кажам за Шемале Игри. Сигурен сум дека можете да видите за себе дека според моето експертско мислење, ова е одлично место за да се најде врвот изрез еротски игри забава, ако сте во потрага за транссексуални игри акција. Ако не сте вклучени од дами со курови, тогаш погледнете на друго место, но бидејќи сте одлучиле да го прочитате ова далеку надолу, ќе претпоставам дека нишата во прашање тука е нешто што го барате. Значи, да – ви благодариме за читање на мојот преглед и бидете сигурни да се провери назад на Најдобрата Платформа Игри во секое време ви се потребни големи препораки за најжешките точки околу за ххх игри добрина.

Преглед На Добрите

  • Добра колекција
  • Уметнички дела
  • Лесно да се игра

Преглед Лошите Страни

  • Нема бонус видеа
  • Неколку бубачки

Повеќе Страници Слични На СексиЖенскаОблека

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексиЖенскаОблека