World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Светот На Ворткрафт: целосно ревидиран

Како Што сигурно знаете, Вау Класик започна во втората половина на 2019 година и постигна огромен успех. Оттогаш, забележавме огромен пораст на бројот на луѓе кои бараат игри поврзани со франшизата На Воркрафт. Денес ќе ви зборувам за одреден портал кој го носи Името На Светот На Воркрафт. Како што веројатно може да се претпостави само од насловот, ова е пародија НА ХХКС која се фокусира на естетиката и игра на Леле, но со овошен пресврт. Значи, ако ви се смачи да одите во Голдшир Ин за некоја откачена еротска игра и сакате повеќе директен материјал, ова многу добро може да биде место за вас! Во продолжение прочитајте за целосна анализа на Она што Светот На Хорокрафт има да понуди: ние ќе го срушиме ова и ќе ви ја дадеме целата приказна.

Почнувајќи Во Светот На Воркрафт

Ако кликнете на линкот што го обезбедивме за да го проверите Светот на Ворткрафт, веднаш ќе бидете прашани да го изберете полот на вашиот карактер. Можете да одите со машки или женски, но не грижете се премногу за овој избор, бидејќи секогаш можете да го промените на подоцнежен датум. Светот На Видео Вештина ви овозможува да имате повеќе карактери премногу, па ако сакате да играте како различна раса или класа, можете да одите напред и да го направите токму тоа. Бидејќи јас сум дечко, сфатив дека опцијата за' машки ' беше најдобрата за мене да се обратите за! Потоа ќе ви биде прикажана колекција на различни карактери кои можат да се репродуцираат, иако ако не ви се допаѓа нешто што го гледате овде, слободно прилагодете се врз основа на различните алатки достапни за вас. Она што навистина ми се допаѓа кај Светот на Воркрафт е тоа што не сте заклучени во ниту еден тип на карактер – можете да свирите и да играте онолку долго колку што сакате, да менувате работи како висина, боја на коса, карактеристики на лицето и така натаму. Јас сум голем обожавател на овој пристап и тоа навистина ви помогне да се направи искуство свој.

Откако ќе завршите со поставување на вашиот карактер, ќе се појави во светот. Што е кул е тоа што во зависност од она што сте го одбрале, вашата почетна локација ќе се промени – исто како И Во Светот на Воркрафт! Ќе бидам искрен: не сум ја играл оваа игра веќе неколку години, но прилично сум сигурен дека целокупниот дизајн и естетика на земјата е сличен на она што го видов во минатото. Едно нешто што е сосема различно е изгледот и дизајнот на интерфејсот – исто така сум прилично сигурен дека немате дополнителна способност тука! Жал им е на сите бубалици кои сакаат да ги хакираат нивните верзии на Светот На Воркрафт: веројатно тоа нема да се случи. Нема Смртоносни Шефовски Модови за кога девојка ќе се прска!

За прв пат во Светот На Хоророт

Игра тука е доста забавно – тоа е исто така многу во стилот на оригиналниот леле порака. Ви се случува да се прави различни потраги, борба против непријателите и да се биде награден со нешто како резултат. Имајте на ум дека огромното мнозинство на мисии ќе ве награди со различни жени кои потоа може да се земе во одредена област (тие се означени на мапата) за некои сексуална интеракција. Понекогаш, машки даватели потрага ќе ви обезбеди со колекција на облека премногу-тоа е сосема кул и ви дава дополнително прилагодување во текот на типот на жените кои ќе се заокружи ебам. Имајте на ум дека Светот на Којкрафт е всушност еден играч игра, иако според НИВНИТЕ ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ прашања, тие може да се прошири на мултиплеер во иднина. Не сум сигурен како тоа ќе изгледа, но ако Леле Класик продолжува со успехот што во моментов го има, јас сигурно може да се види мултиплеер порно спиноф е неверојатно популарна!

Морам да му оддадам признание на Оптимизацијата на Светот На Воркрафт: очигледно е дека овие момци значат бизнис кога станува збор за тоа да ви дадат ѕвездено искуство токму таму во вашиот прелистувач. Додека многу игри за играње на улоги со возрасни игри тема бараат преземање, ова работи директно од Хром, Фајрфокс и Опера (другите прелистувачи веројатно се исто така во ред). Единственото прашање што го имав беше дека кога за прв пат се појави во светот на играта, мојата стапка на рамка беше прилично лоша за првите 10 секунди. Имам пристојна графичка картичка и ПРОЦЕСОР, па претпоставувам дека ова е проблем со моторот или нешто друго – но да, навистина краткотрајно, па не е голема работа. Сексуалните анимации се исто така фантастични: овие момци навистина поминаа по квалитетен пат и тоа е нешто што навистина можам да го ценам. Среќно наоѓање на повеќе полиран Свет На Воркрафт пародија!

Она Што го сакам За Светот На Хоророт

Балансирањето на коментарите секогаш кога е можно е паметна идеја, па јас само сакам да допрам неколку работи кои беа помалку од совршени со Светот на Хортикултурата. Прво на сите, тоа не трае некое време да се истражуваат и да ја играат оваа игра – вие не си оди за да се стегне вашиот свињ во првите 2 минути на игра. Дијалог-кутиите за текст исто така се бавни за вчитување: немате опција за прескокнување! Овие проблеми не се крај на светот, но ако сте некој кој се брза, Светот на Воркрафт можеби не е најдобриот избор.

Завршни зборови За Светот На Ворткрафт

На крајот на краиштата, мислам дека одлуката за тоа дали да ја проверите оваа игра надвор се сведува на вашиот избор кога станува збор за целиот Свет На Воркрафт универзумот. Дали уживавте Во Вау и дали сакате да играте верзија на играта наместо тоа? И веднаш да тргнеме! БПГ навистина мора да даде заслуга На Светот На Хорокрафт за таков голем финален производ – тоа е крпено на месечна основа, исто така! Како и да е банда – тоа е речиси се што треба да се каже тука, па ви благодариме за читање и бидете сигурни да се провери назад во иднина за повеќе информации за најдобар ххх игри акција таму.

Преглед На Добрите

  • Голема графика
  • Многу карактерни опции
  • Работи во прелистувачот

Преглед Лошите Страни

  • Некои заостануваат
  • Нема инстант акција

Повеќе Страници Слични На WorldofWhoreCraft

Приказ На Повеќе Игри
Посета WorldofWhoreCraft