Интерактивни Секс Игри

interactivesexgames.tv

Интерактивни Секс Игри преглед

Здраво таму и добредојде назад за уште еден топ-ниво преглед, овој пат на центар посветен на инцест акција! Јас не мислам дека место како овој наслов треба било вовед и како писател, јас сум секогаш задоволен да се види кога проектите се етикетираат како соодветно како ова место има. Гледајќи околу турнејата малку, примерок материјал од оваа игра е апсолутно врвот на линијата. Јас сум убеден дека секој кој ужива во инцест-тематските акции ќе има време внатре, но сепак – морам да напишам целосна и професионална анализа за тоа што е ова место. Значи, без понатамошно одложување, ајде да се регистрираме и да започнеме со прегледот

Првите мисли

Кога се регистрирате за прв пат, ќе имате можност да одлучите дали сакате или не сакате да ја играте играта директно од вашиот прелистувач или, алтернативно, со преземање на локална верзија која ќе работи директно од Вашите Прозорци или Мек уред (извинете губитници На Линукс, тука нема опција за вас). Оваа игра, исто така, може да се ужива директно од прелистувачот со поддршка за Хром, Фирефокс, Сафари и Работ. Единствената вистинска разлика помеѓу овие две опции е фактот дека изборот базиран на веб е ограничен на 1080п и 30 ФПС. Ако сакате да им помогнам на епски игри територија, ќе треба да го зграби за преземање клиентот, наместо. Лично, отидов со преземање на играта, бидејќи јас сум само заинтересирани да уживаат во најдобрите од најдобрите кога станува збор за игри.

Како функционира оваа игра

Кога ќе го вчитате овој наслов за прв пат, ќе биде побарано да изберете почетна сценарио. Тука има еден тон различни избори, од кои сите ќе диктираат што е почетната приказната за дејството што ќе се одвива. Ќе најдете 25 моментално достапни, вклучувајќи и великани како што се оставање дома сам со твојата маќеа, одење на патување со мајка ти, родителите близнаци кои те чуваат и така натаму. Сите различни типови на тематски интеракции се присутни тука и се чини дека имаат околу 2 до 5 минути заднина пред да се случи дејството.

Дизајнирање делови

Откако ќе го одберете сценариото, потоа ќе одлучите кој ќе учествува на фестивалот. Дизајнирајте се прво, а потоа одете напред и изберете од еден куп претходно направени ликови кои сакате да завршите ебам (само повлечете ги до 'односот' капка кутија што сакате да бидат во). Една навистина одлична карактеристика за овој наслов е фактот дека тие имаат порно ѕвезди тука за да изберете, па ако сакате Да Ја имате Лиза Ен за мајка или Пајпер Пери за ќерка, тие опции се на маса. Нивото на прилагодување што го имате над извршените модели е апсолутно лудо исто така. Можете дури и да уредувате работи како типот на шупак што го имаат и дали нивните пички усни се 'инни' или 'надвор'.

Хардкор акција

Откако ќе го направиш сето тоа, конечно е време да почнеш да се занимаваш со ебење. Постојат околу 30 сексуални позиции стандардно што ќе се контролира, со уште 5 или толку отклучени за секое различно сценарио (на пример, братучед тројка има некои 'специјални' позиции што нема да најдете никаде на друго место). Ќе бидете во можност да се вклучат со голем број на различни работи тука, вклучувајќи темпо, агол камера, музика, осветлување и така натаму. Бев запрепастен од тоа колку контрола имаш во играта. Тие сакаа да ви даде интерактивни и да: го имаш тоа плус многу повеќе. Фантастична работа која ќе го направи секој напален гејмер екстра, екстра тежок.

Мојот завршен заклучок

Значи, кога се ќе биде кажано и направено, како би го оцениле моето искуство на оваа игра? Ова е неверојатно позитивно! Ако сте прочитале низ целиот преглед, ќе видите дека вие буквално немаат многу да си играат со тука и да – кој не сака добра серија на интерактивни игри? Мојот совет до секој што се чувствува како да може да ужива во овој наслов е да ја проверите турата, да му се восхитувате на уметничкото дело и ако сакате да истражувате повеќе, одете напред и земете сметка. Имав апсолутно ѕвездената време игра тука и кога ќе го завршам овој преглед, ќе продолжам да се обидувам уште повеќе сценарија. Како и секогаш, ви благодариме за читање и се врати во секое време ви треба совет за најдобрите ххх игри точки околу. Мир!

Преглед На Добрите

  • Многу бонус игри
  • Неверојатен графички квалитет
  • Огромни алатки за прилагодување

Преглед Лошите Страни

  • Нема Раздор сервер

Повеќе Страници Слични На ИнтерактивниСексИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета ИнтерактивниСексИгри