JerkDolls

JerkDolls.com

Преглед На Непредвидлив Кукли

Здраво таму: добредојдовте на мојот преглед тука На Џеркдоллс. Долго време, барав Низ Целиот Интернет за да им ги донесам на напалените луѓе како тебе најдобрите места на Интернет за ЗАБАВА на ХХХ. Додека пред многу години индустријата беше навистина слаба, овие денови практично пливате во опции кога станува збор за возрасни игри. Се разбира, со изобилство на опции, сакате целосно да ја искористите конкуренцијата и само да се грижите за кремот на културата. Значи, без понатамошно одолговлекување, да продолжиме со целосно, темелно, високо ИСТРАЖУВАЊЕ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈАТА на Џеркдоллс.

Почетни мисли За Јеркдоллс

Мило ми е што можам да ве известам дека всушност можете да играте Џеркдолс директно од вашиот прелистувач, па ако сте загрижени дека треба да преземете нешто локално, немојте да бидете. Основната премиса На Џеркдоллс е прилично едноставна – тоа е наслов на симулација на секс, каде што можете да ги дизајнирате пилињата, да ги изберете локациите, да се плеткате со поставките на камерата и во основа да контролирате што точно се случува. Тука имате толку многу опции што е разумно да го означите ова како наслов на песочна кутија. Навистина е неверојатно колку разновидност имате-дозволете ми да го скршам само создавањето на карактери за да ви дадам идеја за што зборувам.

Непредвидени Кукли создавање на карактери

Навистина сте расипани за избор кога станува збор за дизајнирање совршен пријател. Прво на сите, Непредвидлив Кукли ви овозможува да ја изберете нивната висина, тежина, обликот на телото, бојата на кожата и така натаму. Откако ќе го направите тоа, повеќе специјализирани модификација може да започне. Имате десетици пички и серковци од кои треба да бирате, бесконечен број на костими и целосна контрола врз стилот на косата, бојата итн. Кретен Кукли навистина ја презеде способноста да се создаде во-игра секси девојки на следното ебено ниво тука: тие треба да се кредитираат за тоа.

Забелешки за графичкиот квалитет

Навистина е неверојатно колку визуелно е неверојатна акцијата во играта. Индустријата се бореше неколку години со лошо рендерирање, но тоа не е случај ако одлучите да добиете модерна игра како Џеркдоллс. Изграден е на Моторот За Единство, така што се изгледа навистина добро и тоновите на кожата се едноставно фантастични. Физиката со цицки и коса е исто така прилично место на, па тоа додава овој елемент на реализам што инаку не би можеле да имаат. Да скратам една долга приказна, многу сум задоволен од гејмерската страна на Џеркдоллс.

Завиткување мојот Џеркдоллс преглед

Пријатели: колку и да би сакал да го оправдам Играњето Кретени Кукли уште 2 часа за да напишам уште неколку стотици зборови, тоа веројатно не е корисна распределба на моето време. Врз основа на она што веќе го видов овде, очигледно е дека Џеркдоллс е ХХХ игра достојна за вашето внимание. Мојот професионален совет е да ја проверите турнејата и ако најдете графика што треба да одговара на вашите интереси, пријавете се за внатрешен пристап. Вие не може да го победи ова место кога станува збор за квалитетот на играта и целокупната сексапил – дека многу ќе стане очигледно кога ќе го пробате слободен бета за себе! Поздрав за читање на овој целосен преглед: нека вашата следна сесија на мастурбацијата биде најдобрата досега.

Преглед На Добрите

  • Голем квалитет прави
  • Многу прилагодување
  • Прелистувач оптимизиран игра
  • Слободно да играат

Преглед Лошите Страни

  • Нема форуми во заедницата

Повеќе Страници Слични На JerkDolls

Приказ На Повеќе Игри
Посета JerkDolls