Sex Emulator

SexEmulator.com

Seks Emulator-Krijo Vajzën Tuaj, Pastaj Qij E Saj

Sex Emulator është një nga simulatorët më të mirë të seksit të momentit në botën e lojrave online për të rritur. Kjo për shkak se ajo vjen me një shumë të customization dhe shumë kinks që ju mund të zgjidhni dhe të kombinuar për të arritur atë vend të përsosur ëmbël që do të bëjë të dy ju dhe hottie tuaj virtuale arrijnë një orgazmë. Unë kam pasur një shumë të fun me këtë lojë, e cila vjen me shumë karakteristika që do të lëshoj krijimtarinë tuaj seksuale. Unë gjithashtu e dua mënyrën se si ishte dizajni. Unë nuk jam duke folur vetëm për grafikë dhe fizikë, të cilat janë të shkëlqyera nga rruga. Po flas për gjithçka. Vëmendja ndaj detajeve është ajo që më bëri vërtet përshtypje. Dhe pastaj ekziston edhe menuja në lojë, efektet zanore dhe fakti që ajo vjen në shumë gjuhë. E gjithë kjo është e mbushur në një lojë online falas që mund të luhet direkt në shfletuesin tuaj. Të gjitha që ju duhet është një kompjuter ose një pajisje të lëvizshme, qasje në internet, dhe ju jeni të mirë për të shkuar. Por, para se të filloni të luani Emulator Seksi, sigurohuni që të lexoni rishikimin tim mbi të. Pasi të dini pse pikërisht kjo lojë është kaq e lezetshme, do ta vlerësoni me vlerën e saj të vërtetë.

Përshtatja Në Emulatorin E Seksit

Një nga tiparet e mia të preferuara në lojërat në internet është personalizimi i personazheve. Kur luaj lojëra seksi, dua ta jetoj fantazinë time ashtu siç e ëndërroj. Meqenëse mediumi i lojrave mund të më lejojë ta bëj këtë, unë me të vërtetë i vlerësoj lojërat të cilat ofrojnë një nivel të lartë personalizimi. Për fat të mirë, Seks Emulator është një nga ato lojëra. Ju filloni me një menu që ju lejon të krijoni kukullën tuaj seksuale. Ju mund të ngritur madhësinë e saj të gjirit, ju mund të zgjidhni hairstyle e saj, por aspekti më i rëndësishëm është se ju mund të zgjidhni përkatësinë etnike të saj. Ka vetëm disa lojëra që ju lejon të bëni atë. Në Seks Emulator ju do të jetë në gjendje për të zgjedhur në mes Të Bardhë, E zezë dhe Aziatike. Gjithashtu, përveç faktit që mund ta emërtoni pas shtypjes ose ish-it tuaj, mund të vendosni edhe disa nga aftësitë e saj. Ju merrni 300 pikë aftësish dhe katër aftësi të ndryshme me shkallë nga 1 në 100. Ju mund të shpenzojnë këto pika për të dhënë babe tuaj disa aftësi, por ju gjithashtu do të shpenzojnë pjesën tjetër të lojës maxing nga të gjitha ato aftësi. Pasi të keni krijuar vogëlushen që dëshironi të qij, është koha të bëheni të çuditshëm me të.

Gameplay në SexEmulator.com

Gameplay nuk ka ndonjë komplot apo histori. Shtë një imitues seksi, kështu që do t'ju bëjë të përjetoni të gjitha llojet e skenave seksuale të çuditshme me krijimin tuaj të ri. Para së gjithash, customization është i pranishëm edhe gjatë gameplay, sepse ju do të jetë në gjendje të zgjedhin vendosjen në të cilën ju do të dështoj e saj. Ju mund të zgjidhni midis sfondeve si kalaja, klasa, plazhi, hapësira ose dhoma gjumi klasike. Pastaj është personalizimi i kamerës, i cili do t'ju lejojë të zmadhoni pjesët e trupit dhe të ndryshoni këndin e shikimit. Sa për gjërat që ju do të merrni për të provoni me babe tuaj virtuale, ka 15 veprime seksi, duke shkuar nga kinks butë, si prekje, vajosur-up masazh dhe këmbët luajnë, për kinks hardcore si spanking, cumshot, dhe fisting, për fetishes si mbuluar me qime ose tentacle. Në të njëjtën kohë, ju mund të zgjidhni intensitetin në një shkallë nga e butë në të ashpër, e cila nuk do të shkojë aq shumë me lojën, por do t'i bëjë reagimet e saj më intensive. Nëse shkoni me intensitet të ashpër, sigurohuni që keni veshur kufje ose jeni vetëm në shtëpi, sepse vogëlushja juaj është gati të bërtasë.

Grafika dhe Detaje

Seks Emulator vjen me grafikë të pabesueshme. Zhvilluesit bëjnë shumë përpjekje për t'i bërë këto pula të duken sa më reale. Më pëlqen se sa saktë anatomikisht duken trupat e tyre, por edhe sa natyrshëm përgjigjen. Përveç cicave klasike që kërcejnë, pozicionet e trupit janë të sakta, kthesat dhe format janë të palosshme realisht kur zogjtë janë ulur ose adoptojnë një lloj pozicioni, ato nuk janë plotësisht statike kur nuk luani me ta, madje marrin frymë dukshëm. Më pëlqen gjithashtu pamja në sytë e tyre dhe të gjitha shprehjet e tyre të fytyrës. Disi, ata arritën të ndërtonin gjuhën e trupit në këto zogj. Dhe ata madje injorojnë. Aspekte të tjera teknike që më pëlqejnë në lidhje me lojën janë menuja intuitive, e cila do të jetë e thjeshtë për t'u përdorur, pa ndonjë përshkim ose tutorial, paraqitja e lojës, gjë që e bën lojën e ekranit me prekje të funksionojë e qetë, dhe gjithashtu opsionet e gjuhës. Ju mund ta luani lojën në anglisht, frëngjisht ose gjermanisht, por dialogu i vogël që ekziston në veprim është i disponueshëm vetëm në anglisht. Në tërësi, nga pikëpamja teknike, Emulator Seksi është me të vërtetë në pikë. E vetmja gjë që do të shtoja është një ndriçim më shumë në lojë. Zogjtë janë vërtet të bukur dhe një ndriçim më i mirë do ta bënte të gjithë përvojën më magjepsëse.

Përfundimet E Emulatorit Të Seksit

Ju nuk keni nevojë të shkarkoni, nuk keni nevojë të regjistroheni, as nuk keni pse të konfirmoni moshën tuaj. Thjesht duhet të klikoni në lidhjen dhe loja do të fillojë të ngarkohet. Filloni ta luani sonte dhe do të shihni se të gjitha gjërat e mira që thashë Për Emulatorin E Seksit janë në të vërtetë të vërteta. Shtë një lojë argëtuese për të luajtur, një që mund ta përdorni vetëm për t'i dhënë vetes kënaqësi. E di që nuk ka histori, por e thotë pikërisht atje në titull se ky është një emulator seksi. Për gameplay me një histori, ju do të duhet për të gjetur një tjetër titull. Për fat të mirë, ka kaq shumë rishikime të lojërave dhe faqeve falas të lojërave seksuale në platformën tonë, saqë jam i sigurt që do ta gjeni një me një komplot interesant pasi të keni mbaruar së luajturi me këto babes të personalizueshëm në këtë imitues interaktiv të seksit. Nëse doni lojë serioze, unë rekomandoj Crazy Fake Taxi ose Grand Fuck Auto. Ata kanë po aq ngarje dhe qitje sa kanë shpime dhe cumshoting. Por së pari, jetoni një fantazi me vajzën tuaj të ëndrrave Në Emulator Seksi.

Review Pros

  • Përshtatje E Përparuar
  • Opsione Të Shumta Gjuhësore
  • Kinks Variated dhe Fetishes

Rishikimi Cons

  • Asgjë...

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SexEmulator

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SexEmulator