Shemale Seks Lojra

trannystimulation.com

Lojrat e seksit Shemale – rishikimi i plotë

Përshëndetje dhe mirëseardhje! Nëse kjo është hera juaj e parë në portalin BPG, ne dëshirojmë t'ju japim përshëndetjet tona më të ngrohta: detyra jonë është t'ju ofrojmë më të mirën në vlerësimet E lojrave PËR të rritur me cilësi të lartë, në mënyrë që të gjeni gjithmonë vendet më të mira përreth PËR ARGËTIM XXX. Sot, unë do të kaloj një koleksion lojrash në internet të njohur si ShemaleSexGames: është detyra ime t'ju jap detajet e plota të asaj që është në dispozicion këtu dhe nëse mendoj se është apo jo mirë. Pra, duke pasur këtë në mendje, le të zbresim në gritty nitty dhe të përcaktojmë nëse kemi apo jo një produkt të mirë në duart tona këtu. A Jep ShemaleSexGames apo nuk i përmbush të gjitha pritjet? Lexoni për ta zbuluar!

Mendimet e para në portal

Do të ishte e mençur të përmendim nga get go Se ShemaleSexGames operon një numër lojrash të ndryshme, me të parën që do të hasni duke u quajtur Makina Të Ndyrë Tranny. Ne do të flasim për pjesën tjetër të titujve më vonë, por Tranny Fucking Machines është loja e tyre 'kryesore' me të cilën ata duket se kalojnë kohën më të madhe duke u marrë me të dhe patching. Kur ndiqni lidhjen që kemi siguruar, do t'ju paraqitet një ekran i ndarë që ju lejon të zgjidhni midis një femre dhe një shemale unë mendoj se shumica e njerëzve do të duan të shkojnë me një shemale, por ju mund të merrni përsipër sfidën femërore nëse vërtet dëshironi! Pasi të bëni zgjedhjen tuaj, Makinat Tranny Fucking do t'ju kërkojnë të zgjidhni midis dy vajzave të rastësishme që shfaqen në listën e shoqëruesve seksualë të disponueshëm. Duket se dy transeksualët më të fundit shfaqen këtu për mua: Vereesa dhe Leliana. Ju do të jeni në gjendje të zhbllokoni më shumë shemales në të ardhmen dhe sipas numërimit tim, ka gjithsej 33 me të cilat mund të luani (disa prej të cilave do të duhet të bëni detyra të ndryshme për të hyrë).

Pas dy xhamave të opsioneve, do të shikoni mirë veprat e artit që ekipi Në ShemaleSexGames përdor: unë mendoj se është e drejtë të thuhet se këta njerëz me të vërtetë kanë një fokus të madh në cilësinë vizuale të lojërave që kanë prodhuar. Në BestPornGames, ne në përgjithësi mendojmë se meqenëse pornografia është kaq e përqendruar vizualisht, duhet të keni grafikë dhe Art të shkëlqyeshëm – Tranny Fucking Machines po jep qartë pikërisht atë! Mos u shqetësoni shumë as për madhësitë e karit, pasi jeni në gjendje të personalizoni pjesë të caktuara të shemales që zgjidhni në një fazë të mëvonshme. Për shembull, nëse doni të luani një lojë porno transeksuale ku vajza ka një karin të vogël – kjo është plotësisht në rregull! Është gjithashtu e mundur për të forcuar bosht në qoftë se ju jeni në chicks me dicks të mëdha. Ne jemi të gjithë në lidhje me zgjedhjen këtu dhe kjo është diçka Që Games Shemale sigurisht jep.

ShemaleSexGames: duke luajtur Tranny Ndyrë Makina

Pasi të keni bërë zgjedhjen tuaj, do të merreni në zonën kryesore të lojrave. Menuja është shumë e thjeshtë për tu kuptuar dhe butonat janë iniciativë, megjithëse ju rekomandoj të lexoni përmes tutorialit që është paraqitur kështu që nuk do të palloheni aksidentalisht (edhe pse ndoshta pasi kjo është një lojë pornografike transeksuale, do të ishte një gjë e mirë!). Tranny Fucking Machines është kryesisht në lidhje me shemales bërë ndyrë mbi gratë, por ju keni marrë aftësinë për të kaluar këtë për vajzat kar duke marrë kar në qoftë se kjo është diçka që apelon për ju. Ju gjithashtu mund të kaloni midis zonjave që ofrohen për t'u ndyrë këtu – shumë personalizim në atë front nëse ju tërheq fare. Mos harroni se nuk mund të ngatërroheni shumë këtu, pasi gjithmonë mund të rivendosni nëse bëni një gabim të madh ose thjesht dëshironi të filloni nga fillimi.

Unë kisha një shumë të fun duke luajtur Makina Tranny Ndyrë, por siç u përmend më herët, kjo nuk është e vetmja lojë botuar dhe prodhuar nga Shemale Games. Ata kanë disa lojëra pornografike më transeksuale për të parë: më lejoni të flas pak për to!

Lojëra të tjera Nga ShemaleSexGames

Në kohën e shkrimit të këtij rishikimi ashtu si viti 2020 do të vijë, Shemale Games është ulur në një koleksion prej 10 lojrash të luajtshme, me një shtesë në zhvillim që është planifikuar për t'u lëshuar në disa muaj (ka një demo për këtë, por është tepër e shkurtër). Një nga lojërat e mia të preferuara brenda portalit është Varësia Nga Femrat – kjo ju vë në rolin e një djali që i do absolutisht transeksualët dhe ndodh kështu që sapo jeni zhvendosur Në Tajlandë: vendi më i mirë për të shkuar nëse i doni ladyboys! Detyra juaj është deri më sot dhe qij sa më shumë prej tyre të jetë e mundur – kjo është mjaft një shëtitje në park, si dhe, pasi që ju jeni një djalë i varur të bardhë me një karin masiv.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të provoni Trekëndëshin Tim Sekret Shemale Dhe Transeksual: ajo që është e shkëlqyeshme për Lojërat Shemale është se ato kanë një gamë të gjerë temash dhe përmbajtjesh që ju të përjetoni. Kjo nuk është vetëm një lojë e vetme e bërë nga një djalë. Ata kanë një ekip këtu duke bërë punën dhe po-ky është vetëm një lajm i shkëlqyeshëm për përdoruesin përfundimtar! BestPornGames rrallë has në lojëra transeksuale-e lëre më koleksione të plota të tyre!

Fjalët përfundimtare Në ShemaleSexGames

Mirë miq-kjo është shumë e shumë çdo gjë që unë dua të them Në Lidhje Me Lojëra Shemale. Unë jam i sigurt që ju mund të shihni për veten tuaj se sipas mendimit tim ekspert, ky është një vend i madh për të gjetur nivel të lartë fun erotik lojrave në qoftë se ju jeni duke kërkuar për veprim transeksual lojrave. Nëse ju nuk jeni kthyer në nga zonjat me cocks pastaj shikoni diku tjetër, por që ju keni vendosur për të lexuar këtë larg poshtë, unë do të supozojmë se ngrohtë në fjalë këtu është diçka që ju jeni pas. Pra, po – faleminderit për leximin e rishikimit tim dhe sigurohuni që të kontrolloni përsëri në platformën BestPornGames sa herë që keni nevojë për rekomandime të shkëlqyera në pikat më të nxehta përreth PËR mirësinë E LOJRAVE XXX.

Review Pros

  • Koleksion i mirë
  • Vepra arti të mëdha
  • Lehtë për të luajtur

Rishikimi Cons

  • Asnjë video bonus
  • Disa gabime

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me ShemaleSeksLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito ShemaleSeksLojra