Zoti I Parodisë Së Luftës

GodOfWarSexGame

Perëndia I luftës seks lojë rishikimi

Howdy friend-mirë se vini në shqyrtimin tim sot Në Perëndinë E Luftës Parodi! E di, e di – titulli nuk është saktësisht më imagjinuesi i gjërave në planet, por shpresoj se çfarë i mungon këtij ekipi në tregtueshmëri që përbën në prodhimin E ARGËTIMIT TË LOJRAVE XXX ME cilësi të LARTË. Turneu duket emocionuese me shumë grafike, elementet seksuale që do të merrni zemrën tuaj gara: pyetje është, a zona e anëtarit të japë ndonjë gjë të afërt me atë që është sugjeruar në turne? Ka vetëm një mënyrë për mua për të gjetur, kështu që vazhdoni të lexoni në si unë sipërmarrje Brenda Perëndisë Të Luftës Parodi për të PLOTË, i plotë, ANALIZA E LARTË IQ.

Përshtypjet e para Mbi Perëndinë E Parodisë Së Luftës

Pra, gjëja e parë që dua të përmend është se qasja e anëtarësimit këtu, tani, është plotësisht falas. Zoti I Luftës Parodi ka qenë në beta për rreth 12 muaj tani dhe ndërsa ata po afrohen për të lansuar plotësisht, ndërsa ata janë ende duke hekurosur produktin, mund ta provoni pa pasur nevojë të paguani asgjë. Unë e doja Atë Zot Të Luftës Parodia gjithashtu mbajti një zonë të madhe të anëtarit që e bëri të qartë se si të merrni qasje në atë që dëshironi. Unë do ta shpalos atë në terma të thjeshtë për ju tani. Së pari, Loja God of War luhet më së miri si shkarkim, me versione të ofruara për makinat Mac dhe Windows. Ekziston një botim i shfletuesit për përdoruesit E Linux dhe njerëzit që nuk duan të ruajnë skedarë në vend, por problemi është se ai do të funksionojë vetëm në 720p dhe në 30 FPS – shumë më poshtë pritjeve dhe standardeve të shumicës së njerëzve. Këshilla ime? Përdorni funksionin e shkarkimit, veçanërisht pasi ajo mbylli lidhjen time 18 MB / s dhe më dha mirësinë e madhe të lojrave që dëshiroja menjëherë.

Playing Perëndia E Luftës Lojë

Pra, pasi e shkarkova këtë titull dhe e ngarkova - si u ndjeva për të? Epo lajmi i mirë është se ju do të luani Si Kratos gjatë gjithë fushatës dhe do të jeni në gjendje të ndryshoni copa të vogla rreth tij ndërsa loja përparon. Elementi qendror i lojës Në God of War nuk ka ndryshuar-ju ende do të luftoni me armiq të egër. Në parodinë pornografike megjithatë, ju do të bëni kështu për të mbledhur artikuj kërkimi që më pas mund të shndërrohen në përvoja seksuale hardcore me Npc të ndryshme. Vini re se këto takime erotike, pasi të zhbllokohen, do të jenë përgjithmonë të disponueshme në opsionin tuaj të menusë kryesore 'content codex'. Kjo ju lejon të ktheheni në kohë dhe të shijoni çdo takim të mëparshëm seksual që keni pasur – shumë mirë nëse më pyesni! Perëndia I Luftës Lojë duket të jetë tepër i plotë dhe i madh shumë: kam luajtur për 90 minuta dhe sipas ekranit menu, unë do të përfunduar vetëm rreth 5% të lojës. Grafika ishte e shkëlqyeshme dhe korniza ishte gjithashtu e mirë - çështja e vetme që kisha ishte fakti që muzika ishte pak shumë e lartë, por ju mund të ulni volumin në cilësimet, kështu që nuk është fundi i botës, apo jo?

Mendimet e mia përfundimtare Mbi Perëndinë E Luftës Lojë

Të gjitha gjërat e konsideruara, Zoti I Luftës Parodia është një vend fantastik për të shijuar një ARGËTIM të shkëlqyeshëm të lojrave parodi XXX. Kam pasur pritshmëri mjaft të mira për këtë titull, por më duket sikur janë tejkaluar patjetër dhe më pas disa. Zoti I Luftës Parodia është tepër tërheqëse, skenat e seksit janë të nxehta dhe po – luajtja është falas tani dhe serverat e shkarkimit do të sigurojnë që të jeni brenda brenda pak minutash. Nënshkrimi dhe duke u përpjekur këtë një jashtë duket si një jo-brainer për mua. Në fund të fundit: kushdo që gëzonte Perëndinë e Luftës dhe që gjithashtu i pëlqen pornografia do të jetë e vështirë për të gjetur një produkt më të këndshëm në treg tani. Zoti I Luftës parodi dorëzuar-kjo është vetëm një fakt. Si gjithmonë gang: faleminderit për leximin dhe sigurohuni që të ktheheni sa herë që keni nevojë për këshilla për vendet më të mira për të shkuar për argëtim seksi të lojrave.

Review Pros

  • Bota e madhe e lojës
  • Shumë Npc
  • Serverat e shkarkimit të shpejtë

Rishikimi Cons

  • Muzikë me zë të lartë
  • Ngarkesë E LARTË GPU

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me ZotiIParodisëSëLuftës

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito ZotiIParodisëSëLuftës