Бог На Пародијата

GodOfWarSexGame

Бог На Војната секс игра преглед

Здраво пријател-добредојдовте на мојот преглед денес На Бог На Војната Пародија! Знам, знам-насловот не е баш најимагинативната од сите работи на планетата, но се надевам дека на овој тим му недостасува маркетабилност која ја надоместува во производството на квалитетна ххх забава. Турата изгледа возбудливо со многу графички, сексуални елементи кои ќе го поттикнат срцето: прашањето е, дали областа на членот испорачува нешто блиску до она што е предложено на турнејата? Има само еден начин да дознаам, па продолжи да читаш додека се впуштам во Богот на Воената Пародија за целосна, темелна, анализа на КОЕФИЦИЕНТОТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА.

Првите впечатоци За Богот На Војната

Првата работа што сакам да ја спомнам е дека пристапот до членство овде, во моментов, е целосно бесплатен. Бог на Војната Пародија е во бета веќе околу 12 месеци и додека се доближуваат до целосно лансирање, додека се уште го пеглаат производот, можете да го пробате без да платите ништо. Сакав Дека Бог на Војната Пародија, исто така, одржува голем член област која го направи очигледно како да се добие пристап до она што го сакате. Сега ќе ти го кажам на едноставен начин. Прво, Бог на Војната Игра е најдобро да се игра како симнување, со верзии понудени за Мак и Прозорци машини. Постои верзија на пребарувачот за Корисниците на Линукс и луѓе кои не сакаат да ги складираат датотеките локално, но проблемот е во тоа што ќе работи само во 720п и на 30 ФПС – далеку под очекувањата и стандардите на повеќето луѓе. Мојот совет? Користете ја функцијата за преземање, особено бидејќи ја прекина мојата врска од 18 МБ / с и ми даде голема среќа за игри што веднаш ја посакував.

Игра Богот На Војната

Па, откако го симнав овој наслов и го наполнив – како се чувствував во врска со тоа? Па, добрата вест е дека ќе играте како Кратос во текот на целата кампања и ќе можете да промените мали делови за него како што напредува играта. Централната игра елемент Во Бог на Војната не се промени – ти си се уште ќе се борат со маѓепсан непријатели. Сепак, во порнографската пародија, ќе го правите тоа за да соберете предмети кои потоа можат да бидат претворени во хардкор сексуални искуства со различни Нпцс. Имајте на ум дека овие еротски средби, кои еднаш се отклучени, засекогаш ќе бидат достапни во главното мени на вашиот кодекс за содржина. Ова ви овозможува да се вратите назад во времето и да уживате во сите претходни сексуални средби што сте ги имале – прилично кул ако ме прашате! Бог на Војната Игра се чини дека е неверојатно сеопфатен и голем премногу: играв за 90 минути и според менито екран, јас би само заврши околу 5% од играта. Графика беа одлични и фрејмерат е пристоен премногу – единствениот проблем имав беше фактот дека музиката беше само малку премногу гласна, но може да се намали јачината на звукот во поставките, така што тоа не е крајот на светот, нели?

Моето последно размислување За Бог На Војната Игра

Како и да е, Бог на Воената Пародија е фантастично место за уживање во ЗАБАВНАТА ЗАБАВА на ХХХ. Имав разумно пристојни очекувања за оваа титула, но мислам дека тие дефинитивно беа надминати, а потоа и некои. Пародијата на богот на Војната е неверојатно привлечна, секс сцените се жешки и да – играњето во моментов е бесплатно и серверите за преземање ќе се осигураат дека сте внатре за неколку минути. Да се регистрирате и да се обиде оваа надвор ми изгледа како не-паметен за мене. Крајна линија: секој кој ужива Во Бог на Војната и кој исто така сака порно ќе биде тешко притиснат да најде попријатен производ на пазарот во моментов. Бог на Војната Пародија ни донесе – тоа е факт. Како и секогаш банда: ви благодариме за читање и бидете сигурни да се врати во секое време ви треба совет за најдобрите места да се обратите за секси игри забава.

Преглед На Добрите

  • Огромна игра светот
  • Голем Број Нпц
  • Сервери за брзо преземање

Преглед Лошите Страни

  • Гласна музика
  • Висок ГПУ оптоварување

Повеќе Страници Слични На БогНаПародијата

Приказ На Повеќе Игри
Посета БогНаПародијата