Cumunista

Cumunista.com

Cumunista – Jetoni Jetën Më Të Mirë Seksuale

Unë nuk e di se sa familjarizuar jeni me industrinë e lojërave pornografike të sotme, por nëse keni mbajtur një sy në hitet e fundit, do të kishit vënë re fokusin e fortë në simulatorët e seksit. Epo, Cumunista.com është pjesë e valës së re, por është më shumë sesa thjesht një imitues seksi.

Kjo lojë kombinon intensitetin e lojës së ofruar nga një imitues seksi me argëtimin e një rpg xxx. Shtë një lojë që ju jep mundësinë të jetoni fantazitë e përditshme që vrapojnë rreth mendjes tuaj të keqe. Historia është e ankoruar fort në realitet dhe gjithçka që ndodh në lojë bazohet në mundësitë që të gjithë mund të kemi në jetën tonë të përditshme, nëse do të kishim pamjen dhe paratë e personazhit kryesor të kësaj loje.

Në Cumunista ju jeni një tip i vetëm që po fillon një jetë të re në një qytet të ri. Dhe ai di të përfitojë nga çdo mundësi. Ose thënë më mirë, ju do të jeni ai që do të shijoni të gjitha ato shanse të këqija për të goditur. Eksploroni një qytet pasioni dhe mëkati në këtë lojë të freskët pornografike që do t'ju tërheqë. Më lejoni t'ju tregoj më shumë rreth kësaj në rishikimin E Lojërave Seksuale Cumunista.

Historia dhe Personazhet

Siç u përmend më parë, Cumunista është një lojë në të cilën ju të luajnë si një tip që vazhdon në lidhje me jetën e tij, ndërsa ndyrë çdo zogth të nxehtë ai takohet. Ju do të merrni për të qij babes në palestër, në banesën tuaj, në klubin swinger dhe madje edhe në vende publike. Të gjitha vajzat në lojë janë të etur për t'u fucked nga një avatar që duket si tuajat. I gjatë, muskuloz, me flokë të errët, tatuazhe dhe një pamje të përgjithshme burrërore, ju do të jeni njeriu i ëndrrave të çdo zogu. Ambienti në të cilin do të shijoni të gjitha këto babe është luksoz. Ju jeni një djalë i pasur i pashëm në fund të fundit.

Nëse ju pëlqejnë të gjitha faqet e reja pornografike glamcore, do të keni një kohë të mrekullueshme duke eksploruar këtë lojë. Dhe babes të cilët janë paraqitur në lojë janë po aq të nxehtë sa yjet e lartë raft porn e sotme. Me boobs të mëdha, gomarë të ngushtë, fytyra të bukura dhe pussies të shkëlqyera, ata janë të gatshëm të ravished nga ju. Gjithashtu, ata kanë veshur veshje seksi dhe të brendshme. Qij të gjithë Ata në Cumunista.

Aventurat Seksuale Të Cumunista

Edhe pse grafika dhe historia e kësaj loje janë të shkëlqyera, tipari më i mirë i kësaj loje është veprimi seksual që do të përjetoni. Unë dua gjithçka në lidhje me skenat e seksit. Vajzat janë të duhur gjiri karin. Në fakt, ata bëjnë më shumë vetëm gjiri atë. Ata po adhurojnë karin e avatarit tuaj. Një tjetër gjë që unë absolutisht dua në lidhje me veprimin seksual Në Cumunista është opsioni anal. Ju mund të qij ndonjë nga këto babes në gomar, dhe ata reagojnë ndryshe kur ju bëni atë. Në përgjithësi, ju do të merrni për të dominuar këto hotties. Dhe kur ju nuk jeni dominuese e tyre, ata të marrë në krye dhe të vënë në lëvizjet më të mëdha për të kënaqur ju. Loja vjen me opsione të shumta cumshot. Ju mund të sperma në fytyrat babes dhe boobs, në gojën e tyre, por edhe në pussies dhe gomarët e tyre. Një tjetër gjë që e bën të gjithë veprimin seksual është reagimi i trupit të personazheve. Gjithçka duket e vërtetë sepse gjinjtë, gomarët dhe topat e personazheve kërcejnë gjatë seksit. Shprehjet e fytyrës janë gjithashtu të shkëlqyera, për të mos përmendur që efektet e tingullit seksual sinkronizohen shkëlqyeshëm me veprimin.

Shijoni Cumunista Falas

Edhe pse do të duhet të bashkoheni në sit për të luajtur lojën, regjistrimi është absolutisht falas. Ata kërkojnë regjistrim sepse do të duhet të verifikoni moshën dhe rajonin tuaj para se të shijoni lojën. Pasi të bashkoheni në sit, mund të filloni ta luani lojën direkt në shfletuesin tuaj. Safari, Mozilla, Chrome dhe Opera janë shfletuesit më të rekomanduar për të shijuar këtë lojë, por mund të luhet edhe në celular. Sidoqoftë, shijimi i tij në një ekran më të madh do t'ju ofrojë një përvojë më gjithëpërfshirëse. Loja është ende në beta dhe të gjithë lojtarët që regjistrohen në sit tani, gjithashtu do të jenë në gjendje të shijojnë lojën kur do të dalë versioni përfundimtar. Nuk do të humbisja më kohë nëse do të isha ti.

Review Pros

  • Veprim Intensiv Seksual
  • Regjistrim Falas
  • Lojëra Bonus

Rishikimi Cons

  • Loja Është Ende Në Beta

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me Cumunista

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito Cumunista