Cumunista

Cumunista.com

Кумунист-Живеј Го Најдобриот Сексуален Живот

Не знам колку сте запознаени со индустријата за порно игри денес, но ако сте биле на око на неодамнешните хитови, ќе се забележи силен фокус на секс симулатори. Па, Cumunista.com тоа е дел од новиот бран, но тоа е повеќе од само секс симулатор.

Оваа игра е комбинација на интензитетот на игра понудени од страна на секс симулатор со забава на ХХХ РПГ. Тоа е игра која ви дава шанса да живеат на секојдневните фантазии кои се работи околу вашиот непослушен ум. Приказната е силно зацврстена во реалноста и се што се случува во играта се базира на можностите кои сите би можеле да ги имаме во нашиот секојдневен живот, ако би имале изглед и пари на главниот лик на оваа игра.

Во Кумунист, ти си еден тип кој започнува нов живот во нов град. Тие знаат како да ја искористат секоја можна прилика. Или подобро кажано, ти ќе бидеш тој кој ќе ужива во сите тие лоши шанси да удира. Истражете го градот на страста и гревот во оваа нова порнична игра која ќе ве навлече. Дозволете ми да ви кажам повеќе за тоа во Преглед На Секс-Играта Кумунист.

Серијата И Ликовите

Како што споменавме порано, Кумунист Е игра во која играте како тип кој продолжува да го живее својот живот додека ја ебе секоја жешка девојка што ја среќава. Ќе можете да ебете женски во салата, во вашиот стан, во клубот свингер, па дури и на јавни места. Сите девојки во играта се желни да бидат ебени од аватар кој личи на твојот. Висок, мускулест, со темна коса, тетоважи и машки севкупен изглед, ќе бидете човек од соништата на секоја девојка. Околината во која ќе уживате е луксузна. Сепак си богат убав човек.

Ако ви се допаѓа сите нови гламкор порно сајтови, ќе имаат прекрасно време истражување на оваа игра. И девојките кои се вклучени во играта се исто толку жешки како и на врвот полица порно ѕвезди на денешницата. Со големи цицки, тесни газови, убави лица и одлични пички, спремни се да бидат грабливи од тебе. Исто така, тие носат секси облека и долна облека. Еби ги Сите Во Кумунист.

Секс Авантурите На Кумунист А

Иако графика и приказната на оваа игра се одлични, најдобра карактеристика на оваа игра е сексуалната акција што ќе ја доживеете. Ми се допаѓа се што има врска со сцените за секс. Девојките правилно го цицаат курот. Всушност, тие прават повеќе само да го цицаат. Го обожуваат курот на твојот аватар. Друга работа што апсолутно ја сакам за секс акцијата во Кумунист е аналната опција. Можете да ебете било која од овие девојки во газот, а тие реагираат поинаку кога ќе го направите тоа. Во овој случај, ќе бидете во можност да ги доминирате овие трендови. И кога не доминирате со нив, тие се качуваат на врвот и прават најголеми потези за да ве задоволат. Играта доаѓа со многу опции. Можеш да свршиш на женските лица и цицки, во нивните усти, но и во нивните пички и задници. Друга работа која ја прави целата полова акција е телесната реакција на ликовите. Се изгледа реално, затоа што цицките, газовите и топките на ликовите скокаат за време на сексот. Изразите на лицето се исто така одлични, а да не зборуваме дека звучните ефекти на сексот се одлично синхронизирани со дејството.

Уживајте Кумунист Бесплатно

Иако ќе мора да се приклучат на сајтот со цел да ја играат играта, регистрацијата е апсолутно бесплатна. Потребна е регистрација затоа што ќе треба да ја проверите вашата возраст и регион пред да можете да уживате во играта. Откако ќе се придружите на сајтот, можете да почнете да ја играте играта директно во вашиот прелистувач. Сафари, Мозила, Хром и Опера се најмногу препорачани прелистувачи за уживање во оваа игра, но исто така може да се игра на мобилен. Сепак, уживањето во него на поголем екран ќе ви понуди поимпресивно искуство. Играта се уште е во бета и сите играчи кои се регистрираат на сајтот во моментов, исто така, ќе бидат во можност да уживаат во играта кога конечната верзија ќе бидат објавени. Не би губел повеќе време да бев на твое место.

Преглед На Добрите

  • Интензивна Секс Акција
  • Бесплатна Регистрација
  • Бонус игри

Преглед Лошите Страни

  • Играта Е Сеуште Во Бета

Повеќе Страници Слични На Cumunista

Приказ На Повеќе Игри
Посета Cumunista