Rainbow Six

RainbowSixPornGame

Rishikimi i lojës Pornografike Rainbow Six

Përshëndetje atje-mirë se vini në shqyrtimin tim Në Rainbow Six Porn Lojë. Siç e dini ndoshta deri tani, platforma jonë është një nga më të mirat përreth për njerëzit që kanë një interes të vërtetë për të shijuar kënaqësitë më të mira të lojrave erotike. Ne kërkojmë larg dhe anash Në Internet për t'u siguruar që po rekomandojmë kremin e të korrave. Ne pastaj shkruajmë komente dhe bëjmë shënime për gjërat më të rëndësishme në mënyrë që të mund të shkoni në vendin për të cilin flasim me njohuri të plota se çfarë të presim. Unë jam tepër i prirur të hidhen në ritëm të gjërave tani, kështu që le të shikoni Rainbow Six Parodi dhe çfarë ajo ka për të ofruar.

Përshtypjet E Para Të Ylberit Gjashtë

Le të fillojmë gjërat me Rainbow Six PornGame në një standard fillestar të përshtypjeve. Çfarë vura re? Së pari, ju keni mundësinë të regjistroheni këtu duke përdorur vetëm adresën tuaj të postës elektronike dhe fjalëkalimin – nuk bëhet shumë më e lehtë se kaq, apo jo? Pasi të jeni brenda, do të kuptoni se Rainbow Six është në të vërtetë një titull që duhet të shkarkoni, me lëshuesit e ofruar për makinat Windows dhe Mac. Sipas manifestit të zhvillimit këtu, njerëzit që qëndronin pas projektit donin ta bënin atë plotësisht të bazuar në shfletues, por ata u ndeshën me kufizime grafike të motorit – kjo është arsyeja pse ekziston një lëshues. Fatmirësisht, shpejtësitë e shkarkimit janë më se të arsyeshme dhe sapo të merrni lojën, mund ta shijoni atë në rezolucione DERI NË 4K dhe me një shpejtësi 144 FPS – jo shumë i lënë pas dore, apo jo?

Duke Luajtur Rainbow Six

Për ta provuar vërtet këtë titull, vendosa që të kaloja dy orë të mira duke luajtur gjatë fushatës. Kam shumë për të folur, por thjesht dua të them para se të hyj në detaje: është shumë e mrekullueshme. Nga ana e lojës, ju keni shumë mekanikë tërheqës dhe natyrisht, një fokus të madh në saktësinë, goditjen e gomarit dhe marrjen e emrave. Unë mendoj se edhe në qoftë se ju zhveshur të gjitha elementet porno jashtë, njerëzit ende do të luajë Rainbow Gjashtë Lojë. Sigurisht, nuk do të ishte një titull AAA, por nuk dua të pretendoj për asnjë sekondë se kjo nuk ishte në të vërtetë argëtuese – veçanërisht pasi keni një pemë talentesh, armë për të zhbllokuar dhe pajisje të ndryshme që mund t'i përdorni për të bërë misione në mënyra të ndryshme.

Më shumë detaje Mbi Parodinë Rainbow Six

Po simulimet seksuale, a janë ato të mira? Absolutisht-kjo është pjesa ime e preferuar, në fakt! Sa herë që ju merrni poshtë për të ndyrë NJË NPC, ju do të vijnë të gjithë një ndërfaqe që ju jep një shumë të kontrollit mbi se si ndodh. Shumica e vendndodhjeve kanë një mori pozicionesh të ndryshme që mund t'i provoni (të tilla si në shtrat, në dysheme, në ballkon, duke përdorur një karrige, atë lloj gjëje) dhe një matës ritmi gjithashtu, kështu që ju mund të kontrolloni me porosi normën e paund në minutë. Ka kontrolle shtesë të këndit të kamerës, cilësime të personalitetit dhe kështu me radhë – bëhet vërtet interaktive këtu Në Rainbow Six Parodi.

Duke përfunduar analizën time Në Rainbow Six

Epo atëherë: kjo pothuajse e bën atë për rishikimin dhe mendimin tim Për Rainbow Six. Siç e keni punuar ndoshta, më pëlqen ky vend dhe po – unë do të sugjeroj që ta provoni. Loja kishte një ose dy bugs, por ata ishin të vogla dhe nuk ndikojnë gameplay çfarëdo. Unë nuk e di se sa konkurrencë ka Në hapësirën E Rainbow Six sex parodi lojrave fun, por ajo që unë e di është se kushdo në kërkim për atë do të jetë më shumë se i kënaqur nga ajo që është në ofertë këtu. Si gjithmonë, ka qenë një kënaqësi absolute për të shkruar këtë përmbledhje-ju lutemi vini në faqen tonë të internetit sa herë që keni nevojë për këshilla për destinacionet më të mira atje për mirësinë e gamerit me brirë.

Review Pros

  • Shpejtësitë e shpejta të shkarkimit
  • Lojë e shkëlqyeshme
  • Sexy NPCs të bëni seks

Rishikimi Cons

  • Vetëm anglisht

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me RainbowSix

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito RainbowSix