Секс Игри

cartoonstimulation.com

Тон Секс Игри: нашата професионална анализа

Сакам да ве известам пред да се нурнете во овој преглед дека фокусот на овој портал за игри – кој оди со името На Тоонс – Игри-е центар за анимација На западната пародија која бара инспирација од игри како Што се Американскиот Татко, Симпсонови, Семеен Човек и Футурама како основа за неговите изданија. Знам дека многу луѓе кои ги читаат нашите рецензии тука на БПГ се во потрага по аниме работи, но ова не се случува да биде вашата чаша чај, ако е така! Пристапот е Западен материјал и ако тоа не се случува да се направи вашиот петел рок солидна, тоа е веројатно добра идеја да одат на лов на друго место за забава порно игри сакате. Како и да е, јас ги поминав последните часови проверувајќи Ги Сите Спортски Натпревари – ако сакате да знаете дали ги испорачува или не производите што сите ги сакаат, прочитајте подолу и јас ќе ви ги дадам моите целосни мисли и анализи.

Прв пат свирење

Додека Тотенхем Игри има голем број на наслови да играат, првиот ќе бидат доставени до вас веднаш кога ќе кликнете на врската: овие момци сакаат да се во акција што е можно побрзо! Се вика Холивудски Курви и како што веројатно ќе се прикажат уметничките дела, се одликува со еротска цртани игри со забава од Симпсонови и Американски Татко. Јас ви препорачувам да се земе добар поглед на квалитетот и стилот на прикажани медиумите тука: ако тоа е нешто што мислите дека изгледа одлично, ви се случува да сакам она што го имаат на располагање во внатрешноста! Мислам дека тоа е многу слично на оригиналната содржина пародира во смисла на естетика, иако можеби некои од вас би сакале повеќе аматерски пристап. Јас не знам сосема она што ќе изгледа, но јас не се разбере и да го цениме дека не секој сака сјајна и полиран колекција на игри. Сепак, јас ќе продолжам да мислам дека ти го правиш тоа, бидејќи јас сум сигурен дека како по ѓаволите се чувствувам така!

Изборот

Па вашиот прв избор во Холивуд Ќе биде да одлучите дали сакате или не сакате да играте како женски или машки лик. Забележете тука дека секоја од сериите кои обезбедуваат карактери за оваа продукција имаат повеќе модели за да изберете, така што ќе имате десетици спринтови на крајот од денот за да работите со. Јас не одлучи да се обратите за машки иако – сакав добар поглед на опциите имате на располагање! Излегува дека можете да играте како цела група На Луѓе од Симпсонови, што мислам дека е најголем придонесувач за групата на подобни луѓе. По ѓаволите, можете дури и да изберете Главен Вигум ако такво нешто би ви се допаднало. И јас одлучив Да одам со Лени – тој ми изгледа како лигава топка и совршена личност да се ебе Со Марџ! Она што е сосема кул е тоа што исто така можете да изберете различни ликови од различни емисии, па ако сакате да земете маж од Симпсонови и да го натерате Да ја ебе Лоис од Семеен Тип, повелете! Можностите се бесконечни, а што се однесува до мене, тоа е добра работа.

Самите анимации

Понатаму во оваа игра, ќе имаат способност да изберете различни позиции и брзини за еротска акција што се развива. Холивудските Курви се една од оние игри кои ве тераат да симулирате секс, наместо да правите вистински игри. Ова апелира до мене и јас сум сигурен дека ако сте само во потрага за брз стискаш, тоа нема да ви пречи во најмала рака. Имате доста прилагодување за работи како локација, позирање, облека и тој тип на работа премногу: она што им недостасува во вистински цртан филм игра е повеќе од составен од фактот дека ќе добиете еден куп на поставувања да се свири и да си игра со. Јас навистина го сакав фактот дека можете да одите со цел екран во прелистувачот, исто така: ова е допир што го носи потопувањето на сосема ново ниво на кул.

Се обидува други игри кои се достапни

Излегува дека заедно со Холивудските Курви, исто така имате можност да играте и неколку други игри кои би можеле да ви бидат од интерес. Мојот втор избор Беше Футурама Датира-ова е игра која ве става во улога на Фрај и да: вашата работа е да изберете од неколку женски ликови со способност да ги ебам ако ги направите вистинските одлуки. Ова е класика датира симулација ослободување што се чувствува прилично забавно да се игра. Има многу дијалог тука и тие имаат дури и гласовни актерски работи, што мислам дека е од самото шоу што додава на вибрациите. Секако, не си оди за да се добие дами велејќи "сакам да го цица вашиот петел навистина тешко", но тие случајно ќе падне "ах, ти си симпатична" и дека вид на работа – прилично убав допир кој само оди да се покаже дека Тосонсекстрем е во потрага да се произведе некои врвен квалитет на игри. Има, исто така, платформа порака со Рик и Морти како тема: јас го пуштив за 10 минути, но да бидам искрен, тоа беше доста тешко и јас бев добивање уморни, па решив да престане да игра пред да се лути и удри мојот монитор.

Заклучок На Теми

Во ред, со оглед на се, ќе морам да одам напред и да дадам целосна поддршка на Игрите. Од гет оди, ќе се претстави со голем број на забава, пријатни игри да се игра, кои ќе се земе вашето уживање во однос на ххх наслови во една сосема нова област на постоење. Најдобрите видео игри навистина се оценат На и ние сме сигурни дека ќе уживате во вашето време тука. Западното уметничко дело е ѕвездено и недостатокот на грешки – како и разновидната колекција на изданија – е радост да се види. Крајна линија: ако сте во потрага за голема колекција на пародија игри врз основа на Семејството Човек, Футурама, Симпсонови и други критички признати анимирани ТВ серии, посетете Ги Сега.

Преглед На Добрите

  • Уметничкото дело
  • Многу ххх игри
  • Достапен цел екран

Преглед Лошите Страни

  • Нема бонус видеа
  • Нема информации за печ

Повеќе Страници Слични На СексИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексИгри