Slut Selector

SlutSelector

Курви - Ебени Секс Божици

Денес постојат многу секс симулатори, и можам да кажам дека сум ги свирел повеќето од нив. Затоа треба да се земат предвид моите мисли за Селекторот На Курви. Сакам да мислам дека знам за што зборувам кога станува збор за возрасни игри. А кога станува збор за Селекторот На Курви, имам само позитивни мисли. Среќен сум да видам дека иако индустријата се зголеми толку многу во изминатите неколку години, постојат игри кои се уште може да се издвоите од толпата.

Селекторот на курви ќе ве импресионира во секој оддел. Таа има голема графика, зачудувачки дизајн, и интензивна игра. Уживав во играта околу еден час пред да ја напишам оваа рецензија, и лесно можев да заминам уште еден час. Значи, ако сакате игра да се задржи залепени на вашиот екран, ова е играта што го сакате. Прочитајте повеќе за тоа во параграфите подолу.

Трескање Топ Полица Модели

Кога ќе влезат селектор курва, ќе биде побарано да се прилагодите вашиот младенците. Играта ќе ви овозможи ебам повеќе младенците, но не можете да го прилагодите сите од нив. Вие ќе бидете во можност да изберете градите и задникот големина и сите младенците во играта ќе дојде со тие големини.

Но тоа е единствената лоша страна на играта и тоа е затоа што Селекторот На Курва е сеуште во бета. Откако ќе ги поставите вашите приоритети е време да се игра. Играта следи стандардна логика секс симулатор. Сите игра е за секс и само малку за вашето патување од една девојка на друга. Секс акцијата доаѓа со се, од пушење и каубојка вози до хардкор оградата и анално дупчење. Девојките дури и ќе си играат со играчки кога ќе ги ебеш, а некои ќе ти понудат цицки. Исто така, постојат голем број на опции.

Ликовите се совршено јасно видливи. Изгледаат толку реално, но во исто време ја немаат таа морничава 3д вибрација. Ми се допаѓа она што програмерите го направија со структурата на кожата и со изразите на лицето. Тоа е она што им ја додава реалноста на бебињата. Исто така ми се допаѓаат и поставките во кои се одвива акцијата, бидејќи тие се совпаѓаат со личноста на секое бебе.

Ја Играат Оваа Игра Бесплатно

Селекторот на курва е апсолутно слободен да игра, и не треба да преземате ништо. Ќе треба да потврдиш дека си полнолетен и дека си спремен да одиш. Играта може да се игра на компјутер и мобилен, на било кој прелистувач.

Сепак, Само Хром и Мозила ќе ви овозможат да уживате во графика во 4К. Можеби ЌЕ понудат 4к графика на сите прелистувачи кога ќе ја стартуваат финалната верзија на играта. Но, дури и во бета, се е одлично. Јас ќе се комбинираат овој тип на секс симулатор игра со некои возбудлива авантура и тоа веројатно ќе биде најдобрата игра на моментот. Но, до тогаш, можете да уживате во сите овие курви во извонредно онлајн искуство за возрасни.

Преглед На Добрите

  • Слободно да играат
  • Тони сцени
  • Неверојатни игри ороспија

Преглед Лошите Страни

  • Ништо...

Повеќе Страници Слични На SlutSelector

Приказ На Повеќе Игри
Посета SlutSelector