ResidentSimulator

residentsimulator.com

Резидент Зло ХХХ Верзија

Ако некогаш сте играле Жител Зло, знаете дека тие совршено се вклопуваат најжешките девојки во видео игри со најлудите зомби чудовишта. И ако сте тип на човек кој сака екстремни порно фантазии, тогаш сте сигурни замисли оние зомби ебат секси девојки наместо да ги ловат. Па, сега вашите фантазии ќе се остварат, бидејќи Симулаторот Е тука. Ова е хардкор игра во која ќе добиете за да го ебам сите жешки девојки на оригиналната игра додека играте или како жешка обетка карактери или збркана зомби чудовишта. Ова не е игра за секого, па ако не сте во ред со екстремно порно чудовишта, не треба да ја играте. Прочитајте повеќе за акцијата во остатокот од Нашиот Жител Симулатор преглед подолу.

Зомби Чудовиште & Жешка Пилиња

Кога ќе влезат во играта, ќе мора да изберете помеѓу неколку жешки ликови од Жител Зло. Но не грижи се, ќе ги ебеш сите. Тоа е само така што играта ќе ги стави во редот на вашите преференции. Ќе имате сцени во кои ќе играте како човек и сцени во кои ќе играте како чудовиште. Мажите сцени се за поконвенционални настинки, како што се анален, длабоко газење, третмани за лице и интензивен секс за време на кој можете да ги натерате женските ликови да се прскаат. Ако сакате да се екстремни акција чудовиште, ќе го најдете во зомби сцени, кои доаѓаат со толку многу БДСМ теми, вклучувајќи широко отворени, двојна пенетрација, влијание игра и шокирање.

И сето ова доаѓа во одлична графика. Вибрацијата е слична со онаа во оригиналното ослободување на Резидентското Зло. А темна тема која ќе ви стави во расположение за збркана нешта навистина ја завршува оваа игра. Згора на тоа, играта е изградена со користење на неверојатен мотор, што значи беспрекорно движење. Само чекај да ги видиш првите гради како потскокнуваат. Ќе ви се допадне играта од тој момент.

Преглед На Добрите

  • Зомби Секс Акција
  • Секси Женска Облека
  • Голема Игри Графика

Преглед Лошите Страни

  • Нема Мени За Прилагодување

Повеќе Страници Слични На ResidentSimulator

Приказ На Повеќе Игри
Посета ResidentSimulator