Narcos XXX

NarcosXXX.com

Наркос ХХХ – Возбудлива Порно Игра Пародија

По големиот успех на Нетфликс серијата, Требаше да се очекува Дека Наркос ќе добие пародија на порнографските игри. Обично, Кога зборуваме за пародии базирани на популарни емисии, добиваме интерактивни секс сцени со најжешките ликови. Но, во оваа игра, ќе добиете за да уживате во нешто малку поинакво. Оваа игра е всушност стрелач со еротски награди. Може да се прилагоди, има интензивна парцела линија и доаѓа со одлична графика. Тоа е голема лига возрасни секс игра и јас сум изненаден што можете да го играте во прелистувачот бесплатно. Ако некогаш сте сакале да се биде на дрога господ и да живеат возбудлив живот тие живеат, оваа игра е одличен симулатор.

Пукање И Ебење Во Наркос

Најдобриот дел за оваа игра не е одлична графика. Најдобриот дел за мене, и за секој вистински гејмер, е приказната на играта. Таа ќе ви започне на најнеочекуваниот начин. Очекувате да бидете кокаин и курви, ама Наркос ХХ започнува со тоа што ќе ве уапсат и фрлат во затвор. Твојата прва мисија е да избегаш од затвор, и само после тоа ќе добиеш некои хардкор сексуални награди. Тоа е интересен психолошки механизам, кој не само што ќе ве задржи да играте, туку исто така ќе ги направи сексуалните сцени да се чувствуваат поинтензивни, бидејќи всушност сте работеле за нив.

Технички Аспекти На Наркос ХХХ

Неверојатни графика оваа игра е благодарение на единство мотор, кој е технологија се користи за некои големи игри во мејнстрим индустрија, вклучувајќи Огништето и ' Рѓа. Тоа е причината зошто се ќе изгледа толку познат кога ќе почнете да играте. Ваквата технологија во пародијата со порно игри не ви доаѓа секој ден, и сигурно не ви доаѓа бесплатно. Некои играчи се жалат дека тие се најде бубачка која паѓа на игра кога ја играте На Хром За Прозорци, па можеби ќе сакате да се обиде некои други прелистувачи само за да бидете сигурни дека вашата забава не е прекината. Освен тоа, можеш да одиш. Уживајте во нејзината авантура.

Преглед На Добрите

  • Прво Лице Стрелец
  • Комплекс Игра
  • Еротски Награди

Преглед Лошите Страни

  • Некои Хром Бубачки

Повеќе Страници Слични На NarcosXXX

Приказ На Повеќе Игри
Посета NarcosXXX