Monster Sex Games

monsterstimulation.com

Чудовиште Игри-Прегледан ОД БПГ

Добредојдовте на уште еден преглед тука за Најдобрите Игри, каде што имаме за цел да ви обезбедиме најквалитетна анализа на најдобрите наслови наоколу! Денес, ќе зборуваме за Монстерсексигејмс: портал КОЈ се фокусира на натприродното за хардкор дркање забава. Сум отишол напред и го поминуваат последниот час во потрага околу внатре во овој сајт за пристоен изглед на она што е на понуда – сега одам да се оди напред и да ви кажам што се моите мисли! Па, ако сакате да знаете дали Вреди Да се испробаат Чудовишните Игри или ако е подобро да прескокнете да пробате нешто друго, продолжете со читање и јас ќе ве известам!

Првата мисла На Чудовиштесексигејки

Првото нешто што треба да се спомене со Монстерсексуалните Игри е дека кога ќе кликнете на врската обезбедена од Најдобрите Игри, веднаш ќе бидете ставени во средината на нивниот предводник на производот. Додека Чудовиште Игри има голем број на различни наслови може да се игра, нивната главна е наречен Мутант Ебам: тоа е првиот тие објавени и најмногу ажурирани премногу, па ние ќе се фокусира на тоа за дел од преглед. Вашиот прв избор ќе биде да се одлучи дали или не сакате да игра како машки или женски лик – приказната ќе одат преку ќе се промени во зависност од вашата опција тука, но секогаш може да го рестартирате откако ќе се случува, ако се чувствувате како правење на прекинувач. Бидејќи еден дечко ја пишува оваа рецензија за Секс Игри Со Чудовишта, отидов напред и го скршив 'машкото' копче – тогаш ќе биде побарано да изберете помеѓу две девојки кои ќе се фокусираат на играта. Излегува дека Овие Ебачи имаат вкупно 7 девојки, а други 2 се на пат (барем според нивните најнови вести)!), но ќе имате пристап до другите девојки откако ќе ја завршите приказната или Со Лелијана или Со Вереса.

Иако целокупниот заговор и она што се случува во Текот На Чудовиште Игри нема да се промени во зависност од вашиот избор, тоа е слично на Тоа како Божественоста: Оригиналниот Грев вториот. Изборите што ќе ги направите ќе го променат начинот на кој луѓето комуницираат со вас, како и дијалогот и помалите влијанија кои му даваат предност на целото искуство. Не претерувајте со ова: централните елементи на Мутантите ќе останат исти! За мене лично, сфатив дека Вереса изгледа најдобро: има одлични цицки на неа и многу тетоважи исто така. Мислам дека е во ред Да се обидам И Со Лелијана, иако имав само 5 минути да играм со неа, бидејќи се мачев во одделот за време.

Чудовиште Игри

Значи, кога станува збор за играње, што Точно Е Чудовиште Игри за сите? Прво – избор! Ќе имате десетици опции за дијалог отворени за вас како што напредувате низ играта и вашите опции ќе влијаат на она што се случува и како се случува. Приказната е прилично кул, иако е малку кличливоé – не дека ќе се жалам. За мене, најголем продажба точка тука е квалитетот на графика кои се појавуваат во Чудовиште Игри: ќе биде тешко притиснат да се најде поатрактивна наслов. Тие имаат јасно направено многу работа во одделот за квалитет и тимот зад графика е апсолутно ја убива. Се чувствува како целосно 3д игра и кога го правите вашиот избор, ќе најдете слики од екранот во играта кои детално опишуваат Што Се Мутантите. Имајте на ум дека сте, исто така, ги имате сите стандардни елементи на игри за играње тука, вклучувајќи ја и способноста да се купат и продаваат предмети, да ги убијат непријателите, да се соберат ретки ресурси и занает работи. Тоа нема да биде толку богато како Скарим, бидејќи да-тоа е проклета порно игра, но немојте да мислите дека Чудовишните Игри се студио на кое не му е гајле за висококвалитетната забава.

Игри Внатре

Не сакам само да се задржувам на Мутантите: излезе дека Чудовишните Игри имаат список од околу 11 наслови во моментов, од кои сите содржат натприродни ѕверови и такви како што ти ќе сакаш да играш. Сосема е јасно дека Мутант Ебачите се нивниот главен производ, но другите изданија може да бидат исто толку пријатни – тие се многу побрзи во акција, исто така! Вонземјанин Инвазија беше една од моите омилени: ова е симулатор за состаноци со пресврт и ќе се најдете себеси како вонземјанин на друга планета (како човечки маж). Твојата работа е да ебеш што е можно повеќе жени во овој нов свет – интересна идеја која навистина можам да ја вратам!

Вклучено кога ќе се создаде сметка за Чудовиште Игри е способноста да уживаат во некои направени 3д порно видеа, во кој различни чудовишта кои се прави широк спектар на еротски работи. Зборуваме за гоблини кои добиваат пушење, пикси кои го земаат во газот, зомби кои уживаат во гангбангови и да – тоа е само луда мешавина на содржина ако ме прашувате мене! Овие се слободни да се проследи иако за жал, не постои начин за да ја преземете содржината локално. Неколку беа во 480п исто така, иако можете да ги филтрирате ако сте заинтересирани само за 720п и 1080п изданија. Генерално, внатрешно искуство Во Чудовиште Игри е прилично живописни.

Завршна мисла

Кога се е кажано и направено, БПГ има малку избор тука освен да даде поддршка на Чудовиште Игри. Ова место е преполно со дрвени скелиња со врвна забавна игра и имав апсолутно ѕвездено време играјќи Мутантски Ебачи. Секоја игра внатре е добра иако и да – тоа само го прави смисла да се обиде ова место надвор, ако уживате во игри со чудовишта во нив. Како и секогаш, би сакале да ви се заблагодариме за читањето на уште еден преглед од страна на тимот тука на БПГ: не заборавајте да се вратите секогаш кога ќе ви требаат нови препораки за најжешките хабови околу за диви порно-фокусирани гејминг забава!

Преглед На Добрите

  • Голема графика
  • Многу титули
  • Бесплатни видеа

Преглед Лошите Страни

  • НЕКОИ ПРАШАЊА НА ФПС
  • Мала колекција

Повеќе Страници Слични На MonsterSexGames

Приказ На Повеќе Игри
Посета MonsterSexGames