League of Legends Porn Games

LeagueOfLegendsPornGames

Лига На Легенди Пародија преглед

Ова може да ве изненади, но јас всушност успеав да го победам ВО НАТПРЕВАРОТ со ЈУНАЈТЕД оваа сезона – Исто така Бев Предизвикувач и во други региони низ светот! Причината зошто ми беше предаден преглед на Лигата на Легенди Пародија Беше затоа што кога станува збор за овој Бунт класик, никој не го знае тоа подобро од мене. Отсекогаш сум бил голем фан на правило 34 уметнички дела кои ги вклучуваат моите омилени ликови од Лигата – јас сум исто така, како што веројатно може да се погоди, огромен фан на игри. Па да, како би било јас да одам право напред, се регистрирате и да видиме што оваа премиум платформа има да понуди?

Прв впечаток Во Лигата На Легенди

Пародија на Лигата на Легенди прв пат беше лансирана во јули 2019 година, па тоа е всушност сосема нова платформа во големата шема на нештата. Она што сакам да го истакнам е дека додека ова место е сеуште во бета, можете да се регистрирате без да платите ни денар. Целиот процес е целосно бесплатен и се што ќе треба да обезбедите е – маил адреса и лозинка-тоа е тоа! Лол ви овозможува да ги играат сите од нивните игри директно од прелистувачот премногу, па ако сте некој кој само сака пристапност и голема игри забава, овие момци се тука да им помогне. Исто така, би сакал да споменам дека како што стојат работите, има 10 натпревари, со дополнителни 5 планирани за пуштање во текот на 2020 година. Но, засега добро ми оди Во Оваа игра.

Земање примероци на стоки ВО Лол Пародија

Јас завршив да одам напред и да поминам цели 2 часа обидувајќи се 5 од игрите достапни во Лигата на Легенди На Паорди – би сакал да уживам повеќе, но немав цел ден да го поминам дркањето над насловите на Лол пародија! Јас не уживаат во опсегот на игри жанрови – ќе бидете во можност да игра битка арена стил игра, датира сим, решавач на загатки и некои други големи опции. Лично, мислам дека овој проект навистина сјае кога станува збор за графичкиот квалитет на нивното рендерирање. Не е многу често да се најдат ликови кои се произведени толку добро во пародија насловот. Би рекол дека многу напалени играчи кои ја сакаат Лигата на Легенди посебно ќе го ценат времето и трудот вложен во правењето На Ари, Ривен, Јана и Ирска колку што е можно секси. Речиси сите ликови се прикажани тука, освен за различни очигледни не-стартери (Ени и Маокаи). Јас всушност го најдов Грагас тука-не знам дали некој сака да го види тој дебелко како сексуално го задоволува, но тука е за вас, ако го сакате!

Завршни мисли

Би рекол дека генерално, моето искуство во оваа игра беше пријатно. Точноста на уметничките Дела е најважната работа овде и тоа беше навистина приковано од Страна на Лол Пародијата на начин на кој многу малку проекти можат да се справат. Она што навистина турка мојата препорака преку работ е фактот дека можете да се регистрирате целосно бесплатно, додека платформата е сеуште во бета – ѕвездени работи за вашиот просечен еротски игри зависник. Во секој случај, тоа е се што сакав да опфатам во оваа рецензија. Се надевам дека информациите што ги дадов на Оваа Игра се корисни и ќе најдете дека ова место ќе биде совршено место на интернет за сесии со смешни теми. Поздрав за читање-капка од секое време ви треба совет за најжешките хабови за еротски игри блаженство.

Преглед На Добрите

  • Неверојатен уметнички стил
  • Слободен за време на бета
  • 100% прелистувач игри

Преглед Лошите Страни

  • Нема Општинско Раздор
  • Нема водичи за игри

Повеќе Страници Слични На LeagueofLegendsPornGames

Приказ На Повеќе Игри
Посета LeagueofLegendsPornGames