Gay Simulator

GayPornGames.tv

Што е геј симулатор?

Геј симулатор е доста она што звучи како. Се разбира, повеќето луѓе кои користат геј симулатор се геј, па тоа не е како овие симулатори се дизајнирани да симулираат животот на геј лица и да тестираат дали тоа има некаков ефект врз директно лице, на пример. Не, геј симулатори се во основа симулација на геј датира или геј секс. Денес во светот постојат многу геј симулатори. Некои од овие секси како ебам симулатори се фокусира на секс и многу ебен секс! Во овие симулатори, ќе се создаде вашиот сон човек и ебам него, тоа е во основа тоа. Навистина е ебено едноставно и многу ебено ефикасно.

Сепак, другите геј симулатори се малку различни. Овие се фокусираат повеќе на геј состаноци. Овие симулатори ви овозможи да се создаде вашиот сон човек, но датум него, наместо само да го ебам. Ако сте ги виделе Рик и Морти и таа игра што ја играат во аркадата каде што живеат низ нечиј живот и се обидуваат да не умрат, ова е вид на она што овие геј симулатори се како. Сепак, малку помалку напредни од ебената аркадна игра во вселената! Идејата е иста. Ќе создадеш секси како ебен човек и ќе излегуваш со него, ќе можеш да го ебеш, да се смееш со него, да го запознаеш и сите срања што би ги направил во реалниот живот.

Дали постојат бесплатни геј симулатори?

Има! Интересно, многу бесплатни геј симулатори се оние што ги спомнав погоре, кои се за ебење. Ова е веројатно затоа што ебењето на тип одзема многу помалку време од излегувањето со ебачот. Ова значи дека играта програмери не мора да се стави во срање оптоварување на напор во овие страшни ебени игри за да ги добиете резултатите што ги сакате. Значи, постои ебено убав избор на бесплатни геј симулатори, но не сите од овие ќе им одговараат на сите.

Сепак, многу бесплатни геј симулатори се навистина ебено импресивни. Сега, најимпресивните бесплатни геј симулатори обично се проба за симулатор за кој треба да платите на крајот. Сепак, овие се сосема слободни да се обиде и ебено одлични. Значи, иако можеби ќе треба да платите за овие геј симулатори на крајот, направете им бесплатен пробен период бидејќи ќе ги сакате. Ова ме доведува до следната секси точка совршено!

Дали плаќањето за симулатор е вредно?

Тоа зависи од она што го сакате од геј симулатор. Ако сте по ладно, тешко ебење, има многу бесплатни геј симулатори кои може да ви одговараат подобро. Меѓутоа, ако навистина сакате да се дружите со геј момчето од вашите соништа и да имате трајна врска со него, додека му го ебете мозокот, тогаш најдобро е да платите за геј симулатор. Како што реков, има срање товари на бесплатни геј симулатори кои се прилично кратки (некои од овие се пократки верзии на целосна геј симулатори). Вреди да се проверат. Проверете ја пократката верзија на целосни геј симулатори прво за да видите дали ви се допаѓа она што го носат на оваа секси ебена маса. Ако ви се допаѓа тоа што го гледате, купете го тоа срање.

Како што реков, многу геј симулатори, исто така, нудат бесплатен пробен период на нивните геј ебење и датира симулатори. Овие се добро ебено вреди да се провери ако сте заинтересирани за ебење некои жешки момци и датира нив премногу. Овие геј симулации се ебано импресивни. Можеш да го создадеш било кој тип за кој си сонувал и да му го изебеш мозокот, да го оставиш да те ебе, или да поминеш некое време со него ако сакаш.

Само запомни, сепак, имаш ебено ограничено време да свириш на овие геј симулатори. Некои од нив ви нудат само еден час игра, некои, неколку дена, а други ви нудат ебам сите на патот на судењето. Ако геј симулатор сте заинтересирани за не нуди никакво судење на сите, прочитајте некои осврти за тоа геј симулатор. Но, каде можете да најдете прегледи за геј симулатори? Веднаш ќе ти објаснам повеќе за ова секси срање.

Графика во геј симулатори

Некои од бесплатните геј симулатори имаат ужасна графика, ајде да го тргнеме тоа срање од патот. Некои од ебените графика во овие геј датира игри се ебано ужасно. Сепак, понекогаш доаѓа бесплатен геј симулатор и ги разнесува чорапите на сите. Овие се оние кои ги разгледувам на овој ебан сајт. Ги сакам овие бесплатни геј симулатори кои нудат ебано неверојатни графика. Дури и ако геј датира страна на овие ебени геј симулатори е срање, графика може да биде неверојатно.

Повеќето геј симулатори кои чинат нешто имаат одлична графика. Има неколку кои имаат најлошо графика во историјата, но во најголем дел, геј симулатори се прилично ебено добри со нивната графика и игра. Сепак, секој толку често, исто како и секоја ниша на геј игри, добивате геј симулатор кој е толку проклето добар што светот го забележува. Ова се случило со Таткото на Сонот. Сигурно сте слушнале за овој симулатор! Ова го зеде светот од ебење бура едноставно поради тоа како неверојатно ебат добар графика и игра беше. Сакаш Да Знаеш за следниот Сон Тато? Драги читатели ова само што пристигна!

Каде да го најдете најдобриот геј симулатор

Значи, игра како Тато Од Соништата што го тера целиот свет да зборува нема да се појавува секој ебен ден. Сепак, постојат ебено неверојатни геј симулатори веќе за кои веројатно не сте слушнале. Мојата работа е да ти кажам за овие ебани неверојатни геј симулатори и да те натерам да ги свириш. Не затоа што развивачите на игри ме плаќаат за тоа, туку затоа што сакам. Сакам да ги играм сите овие геј симулатори и да ги прегледам за да можете да го најдете најдобриот ебен геј симулатор за вас! Па, да разгледаме некои од овие секси како ебени геј симулатори, може ли?

Преглед На Добрите

  • топ геј игри
  • брилијантна хентаи уметност

Преглед Лошите Страни

  • Нема бонус видеа
  • Просечна брзина на оптоварување

Повеќе Страници Слични На GaySimulator

Приказ На Повеќе Игри
Посета GaySimulator