Gay Furry Porn Games

GayPornGames.tv

Преглед на геј Кожни Порно Игри

Јас случајно сум единствениот геј писател на оваа веб-страница, па практично беше неминовен заклучок дека јас ќе бидам личноста која пишува за Геј Крзнени Игри. Ќе ве предупредам однапред, но не би се опишала себеси како голем обожавател кога станува збор за кожна акција. Сепак, јас сум возбуден да се види она што ова место има да понуди и да се обезбеди мојата искрена, професионална анализа на она што го забележав при преземањето на ова место за тест возење. Дали Геј-Шифрираните Игри ќе ја исполнат својата привлечност или ќе ги надминат сите очекувања? Прочитајте на – јас ќе ве известам во рецензијата подолу!

Размислувања За Геј Кожни Игри

Искрено, мислам дека првото нешто што сакам да се зборува за тука е само колку удобен и едноставен беше да се добие во внатрешноста и да почне игри. Геј-шифрираните имиња бараат само да обезбедите корисничко име и лозинка – тоа е тоа! Само потврдете ја вашата возраст откако ќе го направите ова и ќе имате целосен пристап до насловите кои во моментов се архивирани во страницата. Имајте на ум дека секоја од игрите тука всушност е произведена од тимот во куќата, така што тие постојано даваат нови ажурирања и таков тип на работи, што значи дека ниту еден производ никогаш нема да биде расипан или кабриолет предолго. Интересно е да се погледне околу официјалните форуми и Раздор сервер исто така. Кога проверив, имаше 7.295 членови на Раздорот – тоа е многу геј браќа да се дружат со кои, исто така, уживаат во кожна забава за игри!

Испробување На Геј Крзнени Игри

Јас сум само навистина треба да биде во Геј Кожни Игри за вкупно 3 часа и јас не би се осмелил да одат преку тоа (мојот шеф не е тип на човек да се плеткаш со!). Поради овој факт, јас сум само ќе се погледне во 5 игри, наместо да се обидува да притисне во огромен број. Верувај ми: би сакал да го поминам остатокот од викендот во обидување на најдобрите од најдобрите тука на Геј-Шифрирани Игри, но се сомневам дека ќе дознаам нешто особено важно што нема да дознаам само од поглед на примерок од робата. Како и да е, јас сум за да одат напред и патување низ времето во иднината сега – прочитајте за да видите дали ќе пее пофалби за Геј Кожен Игри или се фрли ова место врз купишта отпад.

Пост игри анализа На Геј Крзнени Игри

Првата точка што ќе ја подигнам додека гледам Геј Кожни Игри е фактот дека просечниот графички квалитет овде е апсолутно фантастичен. Тие успеале да го совладаат визуелниот елемент на ХХХ игрите и да – сите тие човечки/животински хибридни ликови се некои од најсекси ликови што сум ги видел (дури и како некој што не е многу кожен). Некои од игрите, исто така, имаат гласовно дејство, па ако сакате звуци поврзани со вашиот кожен геј секс, тоа не е проблем. Во однос на разновидност лажат, тоа е навистина убаво да се види она што, без разлика кој сте, си оди за да се добие нешто вреди да се игра. Постојат датира симс, загатка наслови, платформи, Рпг и така натаму. Светот е вашата острига На Геј Кожни Игри-изберете го вашиот омилен жанр и добијте игри денес!

Бонус изречена содржина Од Геј Кожни Игри

Продолжувајќи низ областа на членот, излегува дека Геј Кожните Игри, всушност, ви нудат можност да уживате во околу 50 или толку сопствени, направени ГЕЈ-тематски ВИДЕА кои содржат анимални ликови. Ова е во основа влажниот сон на секој кожен кожурец – особено затоа што тие се целосно слободни да се види и трае околу 5 минути секој. Секако, тоа не е еднакво со продукциите како Симпсонови или Семеен Човек, но Геј Крзнените Игри имаат своја – особено во доменот на машката страст кон животните. Ве уверувам дека ќе потрошите многу време на оваа страница – премногу е добро да поминете!

Заклучок За Геј-Енкриптирани Игри

Без разлика дали зборувам за погодност, графика, пристапност, бонус видеа или нешто друго – се што морам да кажам е дека Геј Крзнените Игри се навистина проклето добри. Ова е големо искуство, навистина е – и тоа доаѓа од некој кој не е кожен! Има многу жешка геј акција во овој портал и јас се мачам да смислам некоја причина зошто просечниот напален геј геј геј играч не би се пријавил. Треба да ја проверите турата тука порано отколку подоцна: ќе пропуштите многу ако одлучите да не го направите тоа! Како и да е, народе, тоа е се од мене. Имав големо старо време во посета На Геј Кожни Игри-се надевам дека ќе се чувствувате слично кога ќе се пријавите за вашата дневна хомоеротска, анимална сесија на дркање.

Преглед На Добрите

  • 25 геј крзнени игри
  • Во куќа наслов производство
  • БОНУС ЦГИ прави,
  • Активен Раздор сервер

Преглед Лошите Страни

  • Некои огласи
  • Само англиски

Повеќе Страници Слични На GayFurryPornGames

Приказ На Повеќе Игри
Посета GayFurryPornGames