Bangerlands 3

Bangerlands3

Бангерландс 3-Сексуална Дистопија

Бангерландс 3 ме потсетува на Лудиот Макс и Последиците од играта серија. Тоа е приказна за пост-апокалиптичен универзум во кој сите се попалени. Јас ќе ви овозможи да ја откриете приказната за тоа како тие многу се допаѓа во играта. Не сакам да ти ја расипам забавата. Но, јас ќе ви даде некои од техничките спецификации и игра жешка детали на оваа игра пред да одите во текот и да почне да игра. Да ве интересира, јас сум само ќе да ви кажам дека оваа игра е целосно бесплатна и можете да ја играте онлајн. Можеби мислите дека онлајн слободна игра не може да биде толку добра. Сепак, вие не може да биде по-погрешно. Еве зошто Бангерлендс 3 навистина карпи.

3 Графика Во Пограничните Земји

Графика на оваа игра е навистина интересно. Не сум видел игра со сличен стил. Тоа е комбинација помеѓу графика на видео игри и стрип стил, кој е уникатен и интересен. Дизајнот на патиките е одличен. Сите од нив ќе падне во панк алт-бебе тип, со многу тетоважи, пирсинг, коса во луди бои и облека што ги прави да изгледаат лошо газ. Пропорциите на телото се прилично добри, што ги прави да изгледаат природно, со големи цицки, но не толку големи, со фит тела и со убави тесни задници. Сите бебиња се различни. Не се исти цицки на сите, или иста пичка. Секој е уникатен, дури и сите петелки се различни во оваа игра. Се на се, дури и ако тоа не е премногу реалистично, графика и девојки во Пограничните Земји 3 сигурно ќе ви се камење.

Секс Авантури

Заплетот, кој ќе ви дозволам да го откриете сами, ќе ги однесе вашите ликови низ некои луди авантури. Сексот е толку интензивен и агресивен, главно со женска потчинетост, а исто така и со многу лезбејска женска доминација. Има многу ропски сцени ќе добиете да се игра, групни понижувачки фантазии, а исто така има и транвестит лик кој добива да ебам многу пички и газови во оваа игра. Искуството е подобрено од непослушен дијалог и одличен секс звук ФКС. Сигурно ќе уживате Во Граничните Предели 3, па почнете да играте сега!

Преглед На Добрите

  • Голема Парцела Линија
  • Единствена Графика
  • Ница Дијалог

Преглед Лошите Страни

  • Потребно Е Малку Да Се Вчита

Повеќе Страници Слични На Bangerlands3

Приказ На Повеќе Игри
Посета Bangerlands3