Апекс Легенди Порно Игри

ApexLegendsPornGames

Апекс Легенди Порно Пародија преглед

Малкумина можат да го негираат непосредното влијание што Легендите На Апекс го имаа врз гејмерската заедница. Оваа титула дојде од никаде и навистина го потресе просторот – футуристичкиот пристап во борбата против ројал гејминг беше нешто што толку многу луѓе го обожаваа. Денес, јас ќе одам да се гледа на веб-сајт кој пародира На Врвот Легенди игра, но наместо да го прави тоа во мејнстрим начин, тоа го прави во еротски пристап. Ова значи дека ако сте напален гејмер и сакате да дркам над вашите омилени легенди, не постои подобро место! Барем на хартија, тоа е-јас се уште треба да се потпише на ова место по целосна ревизија. Значи, без понатамошно одложување, ајде да ги провериме Легендите На Апекс и се што има да понуди.

Првите впечатоци За Легендарните Апекс

Првата Работа за Која сакам да зборувам во Врска со Пародијата на Апекс Легендите е фактот дека кога ќе се регистрирате, ќе го направите тоа целосно бесплатно и за многу минимално време. Излегува дека Апекслегендеспорнгамес моментално е во бета состојба и тие се уште се среќни што им дозволуваат на луѓето да го пробаат овој проект без да мора да им дадат пари за да го сторат тоа. Внатрешно, ќе наидете на убава колекција од 8 игри – од кои сите се произведени во куќа и објавени од истиот голем куп на луѓе. До сега, толку добро за тимот На Апекслегендсипорнгимес: ми се допаѓа она што го гледам!

Ситуацијата игри На Апекс Легенди Пародија

Сакам да нагласам пред да одам подлабоко Дека Пародијата На Легендите На Апекс бара од вас да преземете гејмерски клиент тука, со цел да ги извршите игрите. Ако ја прочитате нивната страница за развој, ќе откриете дека тие всушност сакале да задржат се во прелистувачот за да започнат со тоа, но ограничувањата на графичкиот квалитет значеше дека пристапот за преземање е подобар начин да се прават работите. Не грижете се: нивните сервери се неверојатно брзи и можете да го фатите лансерот и за Мек и За Виндоус системите – сите се покриени! Како и да е, со цел да ја испробам колекцијата, ќе одвојам 2 часа и ќе им дадам дозвола на 4 од игрите – тоа треба да ми ги даде сите информации што ми се потребни за да го завршам овој преглед.

Два часа На Апекс Легендспорнгејмс

Добро-моите два часа се тука и среќен сум што можам да кажам дека Апекс Легендспорнгамес имаше навистина пријатно куп игри за кои можев да пишувам. Сите најдобри ликови се прикажани тука, вклучувајќи Ги Бангалор, Лајф, Ватсон и Врит – ако сакате да ги видите оние бебиња кои земаат кур и ставаат топла совршенство, ова е платформата за вас! Мислам дека најдоброто нешто овде на Апекс Легендарни Игри е фактот што толку многу од ликовите имаат неверојатна графичка точност. Тимот навистина ја заврши својата домашна задача и се осигура дека сите ликови изгледаат совршено и што е можно попрецизно – токму она што го сакав!

Завршни зборови На Пародијата На Легендите На Апекс

Значи да – тоа е крајот на мојот осврт тука За Апекс Легенда Спорни Игри. Се надевам дека информациите што ги дадов беа корисни и ќе можете да одлучите дали сакате или не сакате да бидете Член на Порнографски Игри врз основа на она што го напишав. Лично, мислам дека сок е во вредност од стискаш – дефинитивно се регистрирате со слободен бета промоција и да пробате неколку од нивните игри. Графика се одлични, сексот е фантастичен и игра не е премногу излитена или: што не е да се сака? Како и секогаш, благодарам многу за читање и ви посакувам најдобро на вашата потрага да се најде најжешките игри во светот!

Преглед На Добрите

  • Карактеристики секси легенди
  • Слободен бета пристап
  • Редовни печ ажурирања

Преглед Лошите Страни

  • Некои огласи
  • Нема Поддршка За Линукс

Повеќе Страници Слични На АпексЛегендиПорноИгри

Приказ На Повеќе Игри
Посета АпексЛегендиПорноИгри